Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen esetekben döntenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben döntenétek úgy, hogy elengedtek valakit, akivel kölcsönösen szeretitek egymást?(leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

jan. 22. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarna gyereket.
jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem illenénk össze (állandó veszekedések).
jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha gyereket akarna.
jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
78%

Vannak olyan helyzetek, amikor a szerelem kevésnek bizonyul. Tudom, hogy azt kellene írnom, hogy a szerelem minden akadályt átugrik és nem létezik számára lehetetlen, de egyszerűen vannak olyan kapcsolatok, amik nem a megfelelő időben alakulnak ki, mert nem tartunk ugyanazon a szinten vagy teljesen máshogy gondolkozunk fontos dolgokról (ami idővel lehet változik bennünk, csak még éretlenek vagyunk hozzá). Hiába van meg a megértés, a kompromisszumkészség, ha mást gondolunk arról, hogy mi a szerelem, ha más elképzeléseink vannak arról, hogy milyen a tökéletes párkapcsolat, milyen a megfelelő partner, ha teljesen más a szeretetnyelvünk és a jövőről alkotott képünk. Előttem említették a gyereket, ez is jelentős pontja egy kapcsolatnak. Ha nagyon ellentétes személyiségű két ember, akkor előbb-utóbb problémák lehetnek belőle. Elég sok párt ismerek, ahol az egyik fél extrovertált, a másik introvertált. Biztosan vannak kivételek, de én sajnos még egy olyannal sem találkoztam, ahol valamelyik ne panaszkodott volna a másikra, hogy nem csinálnak semmit, otthon ülnek vagy ugye állandóan úton akar lenni a párja, nyaralni akar, étterembe járni, csavarogni, stb. Ebben végül mindkét fél szenvedni fog, mert az egyik nem érzi jól magát, ha magára erőltet olyan programot, amit a háta közepére sem kíván, a másik meg unatkozni fog és korlátozva érzi majd magát. Hiába szereti egymást két lélek, ha nem passzolnak össze, akkor az idővel kiütközik majd, mert nem tudnak évekig együttműködni úgy, hogy mindketten boldognak, teljesnek és elégedettnek érezzék magukat. Ezt sokszor nehéz belátni, ilyenkor érdemes elgondolkozni azon, hogy mennyire jó ez így nekünk és ha túl sok az ellentét, akkor meg kell adni magunknak és a másiknak is az esélyt arra, hogy olyan ember legyen mellettünk, akivel passzolunk, hiszen az alapszemélyiségünket nem tudjuk megváltoztatni.

De persze lehet, hogy csak én gondoltam nagyon túl ezt a kérdést. :)

jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ha ennyi ellentét van két ember között, nem alakul ki párkapcsolat...


Ha meg szeretjük egymást, miért kéne elengedni? Próbálok rá okot találni de nem megy.

jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Kialakul,hidd el.Saját tapasztalatból tudok én is beszélni és számtalan ilyet láttam már a szűk környezetemben is.Tök jól kifejtette.Az első is azt írta,hogy ha nem illenének össze,csak ő leegyszerűsítette azzal,hogy veszekedések.Plusz sokszor a különbözőségek csak x idő elteltével mutatkoznak meg nagyon.Lehet,hogy te ilyet még nem éltél át,örülj neki.Én bánom,hogy sokáig voltam valakivel,csak azért,mert szerettem,ő is engem,de szenvedés volt mégis az egész,mert nem illettünk egymáshoz.Tudod,néha pont az ellentétek vonzzák egymást,mert izgalmas, majd miattam változik,és a többi.
jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
"Szerintem ha ennyi ellentét van két ember között, nem alakul ki párkapcsolat..." Hohó, nagyon is kialakul! A tapasztalatlanságod a fiatalságodból adódik vagy kamaszkorból áthajló fiatal felnőtt korban is unalmas volt a szerelmi életed? Én eddig csak olyat fogtam ki, akivel szenvedélyes szerelem volt köztünk, mert felszínen nagyon jól elvoltunk, de amikor a komoly dolgok és a jövő kerültek szóba, villámcsapásként ért a felismerés, hogy b@sszus, szöges ellentétek annak, amit én képzelek a dolgokról.
jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem, igazából csak magamból indultam ki, mert ha tudom hogy ekkora ellentétek vannak nem is próbálkozom többel 😅 felesleges mert csak a konfliktus van belőle, az meg kinek hiányzik?
jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha sok a veszekedés túlságosan más a világ nézzetünk, ha a céljaink nem egyeznek és keresztezik egymást, ha hátba szúr elárul megcsal, rengeteg ok van és ezeket az okokat sokan meg is tapasztalják, minnel több kapcsolat annál több tapasztalat, az elsőnél könnyen érzed azt hogy semmi sem választ el, vagy naivan hiszel abban hogy "örökké együtt" de ez csak naiv ábránd....
jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha többet ártanánk egymásnak, mint amennyire jó együtt, azt venném észre hogy valamelyikünk inkább sérül a kapcsolatban.



Ha nem lennének összeegyeztethetõek a céljaink. Legyen ez kutya vagy nem kutya, gyerek vagy n gyerek, város vagy vidék, itthon vagy külföld.



Ha nem lennének összeegyeztethetõek az értékeink. Pl vallási -, politikai nézetek, morális kérdések.

Pokolra jutás, emberi jogok, rasszizmus, transzfóbia, kit kéne vagy nem kéne a Dunába lövetni, ilyesmik, amikben nincs kompromisszum.



Ha nem lenne megfelelõ a kommunikáció. Akár nyelvtudás hiánya, akár állandó félreértések, kötözködés, drámázás, sz@rkavarás...

Olyannal nem lehet tervezni, anyagi stb kockázarokat vállalni, akivel normál esetben is "nehéz együtt lenni".

jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!