Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiús leszbikus lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús leszbikus lányok valóban transzok?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy tud egy nő férfias lenni mi jo neki abban? Tudat alatt férfi akkar lenni? Egy nő nem arra akkar törekedni hogy szép legyen? Egy férfias nő mit tart magán szépnek? Vagy leszbi csajok nektek miért tetszik egy férfias lány? Nem bántásból elfogadok mindenki, abszolút nincs velük gondom, van egy férfias csajszi ismerősöm eléggé benga 40 tuti van a karja, gyúr mellé ferfi ruhák felnyirt haj, és jobb női voltak mint nekem valahaXDDDDD nem rég ismertem meg így tőle ilyet csak nem kérdezhetek.

jan. 23. 21:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Létezhet hormonzavar náluk, de nem kötelező.
jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát talán az közre játszhat nála, igazibol nem tudom de tényleg nagyon benga...ha leszbi lennek és nő, biztos nőies lennék és olyan nőt akarnak aki full nőies, az a szép az a szexi vonzó.
jan. 23. 21:22
 3/33 anonim ***** válasza:
32%

A férfinak.

Talán nem ártana női szemmel nézni, csak szólok...

jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Meg nézném azt a fiús lány ismerősöd, mennyire izmos. Nekem bejönnek az olyanok

😊

jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Akkor kedves 3 válaszoló, Női szemmel is azt látnám egy férfias nőn hogy férfias, de mond el légyszíves te hogy látod, mert érdekel tenyleg nem kötekedni akarok, csak megerteni hogy mi az ami egy leszbikusnak tetszik egy ilyen nőn.😁
jan. 23. 21:34
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát 4 nem hiszem örülne neki ha kiadnám random a neten a nevit. 😅
jan. 23. 21:35
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A nevét nem is kérem, azért arra nem gondoltam. :)
jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%
Igen, csak még nem ismerték/vállalták fel.
jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%
A nőket szeretem,tehát nőt választok magam mellé,nőies nőt.Akinek az ilyen pasis kinézetű valamik tetszenek,az biztos,h nem leszbi.Nem tudna olyannal lenni,aki kívül-belül,első ránézésre is férfinak tűnik.Vannak lazább, fiúsabb kinézetűek,rövid haj,sportos öltözködés,fiúsabb érdeklődési kör,azzal nincs baj,ettől még lehet nőies kisugárzásuk,arcuk,hangjuk...
jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Én biszex vagyok, de csak a nőies leányok tetszenek. Én is az vagyok.
jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!