Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a párotok átalakulna vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok átalakulna vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Szóval ha nemet váltana, vagy nemet akarna váltani.


Ha igen miért, ha nem, miért nem?



jan. 29. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy nem maradnék vele.

Én férfiként abszolút csakis a nőkhöz tudok vonzódni, ergo,ha ő férfi akarna lenni, keresnem kellenek újra egy nőt, és meg is tenném.

jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Kategória szempontjából releváns a válaszod.

jan. 29. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mivel undorodom a pénisztől.
jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem maradnék vele, mert a férfi test számomra nem vonzó, viszont emberileg mellette maradnék és támogatnám. Ezt transznemű, leszbikus nőként írom.
jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Biztos h nem maradnék vele. Egyrészt azért sem mert ha mellettem nem tud boldog lenni nőként akkor férfiként sem. Másrészt én úgy gondolom h ma már LMBTQ emberek (köztük én is) nem tudnak megelégedni azokkal a lehetőségekkel ami manapság adott akkor ezen egy nem változtató műtét sem fog segíteni.

És ami a személyes véleményem és biztos támadni fognak de szerintem a nem változtatás olyan “elkorcsosult” dolog nekem. Nem csak testileg hanem lelkileg is.


28/N

jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jó kérdés. Talán inkább pánszexuálisnak hívnám, akinek ez nem probléma. Én inkább biszex vagyok, voltam együtt pasikkal, de főleg a lányok felé húz a szívem. Nincs gondom a transzneműséggel, vannak is transz ismerőseim. Minden tiszteletem, nem könnyű sors ez. De a kapcsolat az más téma. Nehéz ezt tapintatosan megfogalmazni, de nekem a tranzíció folyamata alatt rezeg a léc. Ha férfi, akkor legyen férfias, ha nő, legyen nőies. De így a kettő között nehezen tudok ezzel mit kezdeni. Persze, lehet mondani, hogy a lelkébe szeretek bele a páromnak, de attólmég olyan lesz, mint egy kamasz fiú, félig összetákolt bizarr megjelenésű felvarrt “pénisszel” a lábai között. Ehhez a felálláshoz nehezen tudok vonzódni. Nagyon szeretem a barátnőmet, gyönyörű lány. Borzalmas lenne azt látni, ahogy eltorzul. Illetve a személyiségét is befolyásolná a hormonozás. Vannak sikersztorik, akik szerencsésen néznek ki, minden műtét sikerül, és tényleg cisznek néznek ki, de sajnos sokan meg nem túl hitelesek. Ha őszinte akarok lenni, nem tudom elképzelni, hogy ki tudnék tartani.
jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom velem maradt, biszex és úgy jött velem össze mint azonos nemű lányal, persze én belül sose ereztem úgy hogy lány lennék, a külsöm sem volt lányos soha, már óvodás koromban elkezdödött, de sose volt erőm kimondani ezt egészen mostanáig.

Egyébként tényleg elbaszott dolog transznak lenni, testileg és lelkileg is, mondom ezt transzként, megérteném ha valaki nem akarna velem kapcsolatban maradni.

jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy leszbikus biztos, hogy NEM.
jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt biszexuálistól vagy pánszexuálistól érdemes megkérdezni, egy meleg, egy leszbikus vagy egy hetero nyilván nem akarna párkapcsolatban maradni egy olyan nemhez tartozó emberrel, amihez nem vonzódik.
jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!