Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire fontosak a külsőségek?

Figyelt kérdés
Kezdem magam rosszul érezni, mert nekem nagyon kialakult egy úgynevezett esetem ami miatt nagyon nehéz párt találni vagy akár csak ismerkedni is lányokkal. Nagyon nehezen engedek ebből és általában figyelembe se veszem a lányokat akik nem illenek ebbe bele.

febr. 9. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
PTSD vagy valójában magadat tartod csúnyának, csak az agyad nem akar vele szembesülni. Pszichológus tud segíteni.
febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Ismerkedem/tem fiúkkal is azonban rég nem tudnak már olyan érzelmeket kiváltani belőlem mint a lányok de köszönöm a hozzászólásod, habár a kérdésem nem erre irányult

febr. 9. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fontosak, es igen. Hatranynak erzem.

Bár leszbikusként nem jon szembe velem minden utcán egy lány. De kapcsolataimat tekintve ami nem sok volt, azokkal jottem össze akiket, zsáneremnek nevezhetek.

febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem fontos, de nem az a klasszikus Instagram szépség az ami bejön.


Ém felvállalom magam, és a páromban is ilyesmit kerestem. Egy olyan nő aki heterónak akar kinézni, pláne ha tőlem is ezt várja, labdába se rúg.

Tetszik, ha valaki leszbikusnak néz ki, sokkal inkább felfigyelek valakire így, mert tudom, hogy van esélyem.



De ez nem jelenti azt, hogy a femme csajok nem jönnek be, femmeként is lehet rossz buz!nak lenni.

Tetszenek az izmosabb, fittebb csajok is, és a kerekebbek is.


Az is fontos, hogy legyen valami egyénisége, az a típusú masc aki úgy öltözik mint egy susinadrágos kamasz srác, melegítői vannak csak, az szerintem picit lusta.



Nem tudom az én véleményem számít-e mert én már elkeltem, de kb ez.

febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a külsőségek embere vagyok.

Lehet e miatt sekelyesnek meg mindenféle szüklátokürunek nevezni....de ugyan engedjemeg a világ nekem,hogy olyan emberrel ismerkedjek aki tetszik.

febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontosak a külsőségek akar akkor is ha magamrol van szó, de a belső is egy jó külső mit sem ér szamomra egy jo belső nélkül és ez forditva is igaz, így elég nehez dolgom van, de ez van az élet mas területén is ilyen vagyok.
febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!