Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szoktatok olyat érezni mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyat érezni mikor szeretkeztek a barátnőtökkel hogy bárcsak lenne farkatok? Én mostanába folyton ezt érzem és nem tudom hova tenni, lányos lány vagyok. Mivel lehet ez összefüggésben?

Figyelt kérdés

febr. 14. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Igen fiús lány vagyok
Igen lányos lány vagyok
Nem
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Soha. Volt itt már ilyen kérdés, akkor próbáltam elképzelni, de nekem nagyon idegen volt a gondolat, egyáltalán nem vonzó, és nem vágyom rá. Nekem a punci tetszik, nem szeretnék egy olyan testrészt, amit nem találok vonzónak.
febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Volt néha ilyen érzésem: minél mélyebben benne lenni, birtokolni...
febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fordítva,de ha tényleg lenne neki akkor 🤢🤢🤢😅

De jó lenne mélyebben magamba fogadni

febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es igen valami ilyesmit szoktam én is érezni azt hiszem. Persze az ujjaimmal is jó érezni meg minden de az olyan ,,kevés,, vagy nem is tudom
febr. 14. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokszor volt ilyen, sose tudtam hova tenni, de a birtoklási vágyhoz tudom kötni és ahhoz hogy intimebben akarok "benne lenni" az az egyé válni vele.
febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi idősek vagytok?

Lehet én 43 évesen konzervatív vagyok de nem éreztem ilyet amikor még volt kapcsolatom…

febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csípőből egyenletes mozgást csinálni jóval nehezebb, és az igazit nem is lehet méretben csak úgy cserélgetni.



A párom meg történetesen egy transz leszbikus, neki lenne ilyen lehetősége, de egyikünket se vonzz a dolog.

Én szeretem az aktív szerepet, de a változatosság fontos, és strap on ha évente kétszer használunk, már sokat mondtam.

Neki meg egyáltalán nem érdekes az aktív szerep, de ügyes keze van, szóval tökéletesen összeillünk.

febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

7#

És te hogy izgatod őt?

febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 mondom, kézzel, meg van egy fióknyi játékunk is, mindenféle típusból, rezgős, gumni, üveg, fém...


Csak kézben tartva jóval kénylemesebb, hatékonyabb mint csípőre kötve.

febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9#

Elnézést rosszul tetem fel a kérdését..

Milyét izgatod?

febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!