Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a nálam idősebbek jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nálam idősebbek jönnek be, de fiatalabbnak nézek ki a koromnál akkor semmi esélyem sincs?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, maximum 14-nek nézek ki, de inkább fiatalabbnak a visszajelzések alapján. A nálam kb. 10 évvel idősebbek tetszenek meg többnyire, de volt hogy nálam 20 évvel idősebb nő tetszett.


A tapasztalataim azt mutatják, hogy férfit könnyen tudnék találni, csak hát ugye leszbikus vagyok, szóval az pont nem érdekel.


Ezt a kérdést NEM ismerkedési szándékkal tettem fel, csak kíváncsi vagyok mások mit gondolnak, milyen tapasztalatokkal rendelkeznek.


Nem leszbikus emberek véleménye/tapasztalata is érdekel, de akkor azt is írjátok le, hogy milyen neműek vagytok és milyen neműekhez vonzódtok.



febr. 20. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
én férfiként mondom, és úgy hogy a lányok vonzanak, abban tényleg igazad van, hogy pasit könnyen találnál. nők esetében sztem kevesebb akinek a kislányos külső jön be, bár biztos van. szóval esélyed az simán van, csak meg kell találnod azt akinek a kislányos test jön be ;)
febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

nehéz elhinni, hogy 19 évesen 14-nek nézel ki. Bár láttam már olyan 14 éves lányt...


A kérdésre, nem feltétlen. Nem mindenkit csak a külső érdekel. Ha megismer és szimpatikus vagy neki, lesz olyan, akit nem ez fog érdekelni.

febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ha megismer és szimpatikus vagy neki, lesz olyan, akit nem ez fog érdekelni."


Csak az a baj, hogy a legtöbben a külső alapján rögtön kizárnak.

febr. 20. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Pasit tényleg könnyen találnál, de ez sajnos nem opció ugye.

Milyen az öltözködésed, hajad, sminkelsz-e? Ezek nagyon sokat számítanak, magamon tapasztaltam.

febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#5 Öltözködésem viszonylag egyszerű, a hajam rövid, nem sminkelek.
febr. 20. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én bi lány vagyok, igaz még csak 23 de világéletembe mindig a tőlem fiatalabbak jöttek be és nem is igazán vonzanak az idősebb nők, úgyhogy biztosan fogsz találni ilyen hölgyet aki szívesen ismerkedik fiatalabbakkal :)
febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

27 éves leszbikus nő vagyok.Nekem mindig a nálam fiatalabb lányok jöttek/jönnek be :D

Fel a fejjel,biztos fogsz találni valakit!😊

febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok de nem néznek 20-nak se :'D nekem is a tőlem idősebbek jönnek be, nem tudom mennyire van esélyem ><
febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A privátok miatt pedig: Nem csak ismerkedni nem szeretnék, hanem szexelni sem és képet se cserélni, se semmi ilyesmit...

febr. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!