Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakítanál az újdonsült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál az újdonsült pároddal,annyira hedonista, hogy a droghasználatra is csak legyint?

Figyelt kérdés

Csak nemrég ismertük meg egymást, de nagyon gyors ütemben halad a kapcsolatunk és nagyon intenzív. Valami elképesztő hatással van rám, még sosem estem ennyire bele senkibe vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak, de tényleg brutál amit kivált belőlem. És annak ellenére is, alapvetően nem vonzanak a túl hedonista emberek, de most ez sem érdekel. Viszont amióta drogot fogyasztott előttem és engem is kínált belőle, azóta megszólalt egy vészcsengő a fejemben. Nem totál függő, de azért szokta csinálni. Jól kontrollálja, mert úgy a hétköznapokban senki sem mondaná meg róla, hogy drogfogyasztó, és nem is üti ki magát teljesen soha.

Megtaláltam a tökéletes nőt, erre itt van ez. Ő egyébként nagyon lazán, szerinte nem kell túlgondolni a dolgot, fogyasztod, jól érzed magad és ennyi, sokan csak felfújják ezt az egészet...De engem akkor is aggaszt.



márc. 25. 17:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el.
márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

Azonnal sarkon furdolnék, az ilyennek semmi sem szent.

Bocs.


Van elég gond a világban.

márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem kellene szétkürtölni a nagyvilágnak, mert a te éretlenségeddel fogsz bajt hozni a fejére.
márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Dizájner?? Az már nagy baj.
márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Volt szerfogyasztó párom,soha többé...lehet akármilyen lehengerlő személyiség...
márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Válóok nekem. Aki a komoly dolgokat se veszi komolyan, azok az ennêl kisebbet még hogy?
márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Volt hasonló impulzív emberrel kapcsolatom. A magasságok tényleg magasak voltak, viszont a mèlysègek, annál mélyebbek. Ma már nem hiányzik. Kisebb amplitudòval vagyok boldog.
márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha egyetemista akkor ez tök normális... Magyarországon semmi sem legális, csak az alkohol, hazamegy a férj szarráveri a feleségét az legális.


Figyelj, ha jó ember, akkor szerintem nincs ezzel gond.


Én is voltam egyetemista :D majd kinövi :)


Nameg ezek az általad említett drogok nem az a típus ami agresszívvá tesz, mint az alkohol sok esetben. Totál más a hatása. A hippi kultúrát nem tudom ismeritek e. Ők sem bántottak senkit, sőt háború ellenesek voltak.


Szerintem ha nomrális meg szereted, akkor maradj vele!


És ne hallgass a magyarország előre megy nem hátra propaganda által átmosott agyakra! Itt mindentől félni kell, mert az a nép irányítható, amelyik ítélkező és retteg mindentől.


Legyetek nyitottabbak a világra! (és ezalatt nem a drogokat értem feltétlenül, de legyetek elfogadóbbak, elég baj van az országban meg gyűlölködés így is)

márc. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tinik között akik bele keverednek ilyen rossz társaságba, gyakran fogyasztanak ilyesmit
márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem vészes, neki ez olyan mint neked a csoki. Ha le tud szokni róla, és akar is, akkor nincs semmi baj. Hónaponta ha 1x-2x is szív valamit, nem nagy cucc.

Gondolj arra hogy a szeretett énekeseink is drogoztak, még is szeretjük őket.

Mondjuk az kérdés, hogy azért csinálja mert nem érzi jól magát, vagy csak simán lazaságból.

márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!