Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan akinek megfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek megfordult már a fejében az alábbi ?

Figyelt kérdés
Hogy fekvő pozícióban van egy lány és közbe egy másik lány mintha lovagolna valamin úgy mozogna azon aki éppen fekszik csak nem ül le teljesen hogy oda tudjon nyúlni a lány aki fekve van es tudjon maszturbálni...
márc. 27. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, már önkielégítettem is ilyen fantáziára. 26/N.
márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Te milyen nemű vagy?
márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleve házasság előtt az.
márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 19/L
márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2es kérdésére válaszolva lány vagyok ha hiszi ha nem nem érdekel a szokásos duma hogy biztos csak lánynak adom ki magam teszek rá h ki mit gondol a kérdést azért tettem fel egyrészt mert kíváncsi vagyok másrészt onnan jött ez az egész hogy fürdés közben elkezdtem gondolkodni és random eszembe jutott egy ilyen gondolat
márc. 27. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez előjátéknak jó, a következő lépés ha a fekvő csaj arcára ül a felső, akkot még tud masztizni és közben orálisan kielégíteni a felsőt
márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Ezért jó a kötözes. Sokkal több lehetőséget ad mindkét félnek. Persze bizalmon alapszik ez a felállás.
márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!