Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik tetszik a legjobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
márc. 31. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Kis cici, kis popsi
Átlag/közepes méretű cici, popsi
Nagy cici, nagy popsi
Kis cici, nagy popsi
Nagy cici, kis popsi
Közepes cici, nagy popsi
Nagy cici, közepes popsi
Közepes cici, kis popsi
Kis cici, közepes popsi
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak cici meg popsi az egész nö akkor egyik összeállitás se tetszik jobban. (Huszad rangu dolog.)
márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincs preferenciám, én mindnek örülök :'D
márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Az összhatás, a stílus, és a személyiség tetszik. Ez kb.retek cigány palik szintje amit ideokádtál🤢🤮
ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jesszusom nem lehet veletek könnyű...:D meg nektek sem lehet könnyű, ha egy ilyen egyszerű kérdést ennyire túlgondoltok.

Nem értem miért kell mindent az emberek szájába rágni.

Ez egy szimpla kérdés, ami arra irányul, hogy mell és fenék terén mi tetszik jobban.

Senki sem írta, hogy ez az első

és egyetlen szempont.


Gyengébbek kedvéért, kell az 5 soros kiegészítés, mielőtt azt hinnék, hogy a világ pusztulásra van ítélve, mert rajtuk kívül minden férfi és nő 1 pár cicit és

popsit lát a másik nőben(de még puncit sem!!)

Szóval, tegyük fel, hogy megtaláltad életed szerelmét, aki belülről is a legtökéletesebb, legjobb tulajdonságokkal és személyiséggel felruházott angyali teremtés, aki a lelkitársad, a világon a legjobban szereted, tökéletesen kijöttök és passzoltok minden téren, minden tetszik benne és teljesen elégedett vagy a kapcsolattal és a személlyel, és mindezek mellett még külsőre is a lehető legtökéletesebb számodra.

Na, ha mindezek megvannak, és a te ízléseden múlik csak, akkor eme kívül-belül tökéletes angyali szerelmednek milyen méretű keblet és feneket álmodnál meg, ami a legjobban tetszene?

ápr. 1. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

1.Üvölt, hogy pasi vagy

2.Ha megtalálom az angyali szerelmemet, akkor nyílván olyannak szeretem amilyen, nem álmodozok neki semmit, mert ha ő az angyali szerelmem akkot evidens, hogy úgy tökéletes ahogy van.


Ha még mindig nem érted, lefordítoma te szintedre: mindegy, mivel kinek ez, kinek az áll jól.

ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ennyit rólad, az ítélőképességedről és arról, hogy pár mondat alapján milyen következtetésekbe ugrasz. Nő vagyok :)


Úgy tökéletes, ahogy van, ez így van. De a tökéletes az sokszor szubjektív és én a ti szubjektív ízlésetekre voltam kíváncsi ezen a területen. És a kívül-belül tökéletes angyali szerelmed olyan, amilyennek te megálmodod őt kívül-belül, illetve a kapcsolatotokat.


Átfogalmazom: ha lenne 9 kívül-

belül 100%-ig ugyanolyan nő, akik 100%-ig megegyeznek mindenben és 100%-ig megegyeznek a számodra tökéletes nővel és kapcsolattal stb stb, csak annyi, hogy egyiknek ilyen, másiknak olyan méretű a cicije, popsija, akkor melyiket választanád.

Igen, sokszor kinek ez, kinek az áll jól, de most a te képzeletbeli tökéletes álmaid nőéről beszélünk.

Ha neked 100%-ig mindegy és konkrétan teljesen egyenlően tetszik neked egy A-s, C-s vagy E-s mell vagy 80 centis, 100 centis vagy 140 centis csípőméret álmaid mindenben tökéletes nőén, akkor írd azt, ne pedig okoskodj.


Érdekes, a többiek tudtak szavazni.


Na, mindegy. Felőlem írhatsz még, de én itt kiszállok ebből a hülyeségből. :D

ápr. 1. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Az nem az igaz tökéletes szerelmed akire más csöcsöt meg sęgget fantáziálsz.


A pasi agyaddal úgyse érted meg, hogy ha valakit szeretsz, akkor mindegy milyen a melle meg a sęgge. Van aki úgy tökéletes, van aki így.

ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kis cici nagy popsi. Az nőies.
ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én erre nem igazán tudok válaszolni. Az átlagot jelöltem, mert semmi szélsőséget nem szeretek. Alapból, ha így végiggondolom, azt is választanám. De ez hülyeség, mert nem egyszer tetszett már meg ettől eltérő nő, és akkor azt a formát találtam a legszebbnek.

Pl középsuliban volt egy lány, akinek kifejezetten nagy melle és feneke volt, teljesen odáig voltam érte, és őt máshogy el sem tudnam képzelni. Neki nem is állna jól kisebb, már nem ő lenne. Ugyanígy volt sportoló lány is, aki izmosabb, laposabb volt, de neki meg az áll jól, nagy cicikkel fura lenne.

Szerintem ezért is mondták előttem mások, hogy így nem lehet választani, mert van, akin a kicsi áll jól, van, akin a nagy. Az összhatás dönti el, hogy ki lesz szexi. Rengeteg olyan "jó" mérettel rendelkező nő van, akire meg rá se nézek. Érted így?

ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3. Teljesen igaza van.
ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!