Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok kinek volt hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinek volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Végre sikerült felvállalnom, hogy inkább a lányokhoz vonzódom, és sikerült is egy számomra szimpatikus partnert találnom. Viszont rögtön az első szexuális együttlét alkalmával elég kínos helyzetbe kerültem. A partnerem szerint nagyon csúnya a vaginám, ami szerintem sem a legszebb, kicsit salátás, de ezt szerintem akkor sem így kellett volna lereagálni.

Korábban voltam 2 fiúval, nekik semmi gondjuk nem volt vele.

Aki kapott már hasonló megjegyzést, könnyen túl tette magát rajta?



ápr. 19. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Könnyen. Otthagytam a francba.
ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ROSSZ partnert találtál, mert nem a lelked miatt kerültetek közelebb egymáshoz! Szimplán egy nyers szutyok, bocsi! Keress másik, normális értékrendű lányt aki, s most jön a kulcsszó, elfogad a hibáiddal együtt, és értékeli aki vagy!
ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Kifogtad miss tökélyt. Alázd meg te is! Nem kell mást tenned, csak szex közben otthagyni. Nehéz dolog szó mi szó, de kevés ennél személyesebb megalázás létezik, hidd el. Gyomor is kell hozzá, igaz ez változó, de az érzékenységed látva, neked nem lesz könnyű.
ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez egy kamu kérdés, ami csak arra irányul,hogy a fiúk mennyivel jobb fejek mint a leszbikusok,merthogy nekik semmi gondjuk nem volt a pináddal, a leszbikus lány meg leszólta.


Teljesen hiteltelen, hogy egy nő ilyet mondott volna neked.

ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem hihetetlen hidd el.

Csak a bunko pii... ilyenek.

ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem a külseje számít...!

Az én farkam se szép, viszont jó! :D

ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Azonnal kidobnám, volt már hasonló,bár nem ez nem tetszett, de ott rögtön elküldtem.
ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Eszedbe ne jusson elhinni neki és még szarul érezd magad.

Lapát azonnal.

ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha rendben van az önbizalmad amúgy, akkor hamar túlteszed magad rajta. Legközelebb meg ne feküdj le senkivel, amíg nem ismered meg jobban. Vagy növésű vastag bőrt és éles nyelvet ilyen esetekre, és rakd ki a szűrét.
ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Én nem tartom hiteltelennek ezt a kérdést 4 -es. nők sokkal kegyetlenebbek egymással! épp ezért én etr ngyonis el tudom képni hogy ez megtörtént!

Kérdező hagyd ott a francba ezt a csajt !

ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!