Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, akik csinálták/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, akik csinálták/szokták felcsatolható dildóval csinálni. Mit érez, aki a felcsatolhatóst viseli?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, de nem voltam még együtt nővel. És nem tudom, hogy abban mi a jó, amikor valaki ilyet visel. Annak a félnek jó érzés, aki kapja, de a másiknak mi a jó benne? Ő is felizgul erre és élvezi ugyanúgy? Vagy van bármi stimuláció közben? Én pl. szívesen kipróbálnám úgy, hogy én vagyok az a fél, aki kapja. De zavarna a tudat, hogy a másiknak semmi öröme nincs benne. Javítsatok ki, ha tévedek. Mert egyébként meg maga a fantázia tetszik, de az nem, ha a másik fél nem élvezi.

ápr. 25. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jnkabb a két végű dildó az amit mindkét fél élvez igazán.


De még én sem voltam nővel, de talán releváns lehet a válaszom. :)


24/N

ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Leszbikus pároknál is megvan hogy ki a nő es a “ferfi”

Legalább akivel en beszélgettem ezt mondta

ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

2. Engem leszóltak, amikor ezt mondtam. :)


1-es voltam

ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem érezni benne, ezért is jobb inkább kézben fogni. Ráadásul csúszkál is, ha nem jót veszel, vagy nem jól rögzíted.

Egyáltalán nem gyakori a használata, inkább csak poénból próbálja ki a legtöbb pár. És az sem igaz, hogy az egyik fél mindig a "férfi".

ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. Gyakoribb a biszexuális nők között ez a segédeszköz?
ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
4es, szerintem semmi köze hozzá, de csak saját tapasztalatból mondom. Biszex nőnek sem jó, ha felcsatolja, nem értem, hogy miért kéne jobban szeretnie. Egy dildó a kézben sokkal izgalmasabb.
ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6. Én például nem rendelkezem ilyen tapasztalattal sajnos, úgyszintén mint a pisztoló.

Szóval bocsi ha hülyeség írtam.


1,3 voltam

ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Engem izgat minden mind a ketto felállas. Adni szivesen adnám, csak meg bena vagyok benne, egyszeruen elvezem a mozdulatot h szabad mind a ket kezem. Az h en adok neki oromot.

És fogadni is, h ő tesz azt velem amit csak akar. Fokozza a tempot, beveti még a kezeit is, tobbet tud fogdosni, es a mozgás, ahogy ring a melle, a vekony dereka, az erős karja, egyszerűen csak vonzonak találom. Oda meg vissza vagyok tőle.

De az eszköznek mindenkeppen stabilnak kell lennie.

ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt vannak olyan felcsatolható eszközök, amiken nemcsak kívül, hanem befelé is van egy műpénisz. Azt fel kell dugnod magadnak, amikor felveszed, és amikor dugsz, a mozgás hatására téged is izgat belül. Másrészt hidd el, még ha mindez nincs is, aktív félként már az önmagában marhára izgató, amikor magadévá teszed a partneredet, plusz látod rajta, hogy ő mennyire élvezi. Kis túlzással csak ettől úgy fel lehet izgulni, hogy majdnem elmész te is. ;)
ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
9. Huh, ezt olvasni is izgalmas.
ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!