Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol találok ilyen ‘barátnőt’?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen ‘barátnőt’?

Figyelt kérdés
Szubmisszívként keresnék olyan partnert, aki domináns(abb) személy, főleg az ágyban, de nem kifejezetten domina, mint pixin akik ebből élnek. 24 vagyok, nem teljesen kezdő szub/switch.
ápr. 28. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az említett oldalon is van leszbi switch vagy dominánsabb lány, aki nem megélhetésből csinálja.
ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a valós életben találtam. Igaz a hölgy fent van pixie-n de nem ott ismerkedtünk meg, hanem élőben fétis bulin (meg a szerencsén is múlott, hogy összehozott a sors minket). Pixie-n kívül még esetleg fétis bulikat tudnék ajánlani. Ha nekem transz lányként sikerült akkor neked sem lesz akadály :)
ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexhirfetés ez amúgy ?
máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem minősül annak. Ha az lenne, jelentkeznél?
máj. 3. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha izgis kis barackod van, akkor igen. De felőlem lehet salis, csak buja vágyakat korbácsoljon fel
máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegyik izgalmas. Egy ilyen kapcsolat szerintem túlmutat egy nemiszerv kinézetén. A zöldség/gyümölcs hasonulásnál meg pláne…
máj. 3. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szentimentálisan mantrázol, szerinem hagyjuk.
máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A barack és sali hasonlítás férfi szokás, úgyhogy valóban hagyjuk 😁
máj. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!