Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is éri úgy, hogy ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is éri úgy, hogy ez a "nehéz női sors" nem is olyan nehéz úgy, hogy nem férfival él együtt az ember?

Figyelt kérdés

Leszbikusokhoz szóló kérdés!



Azt vettem észre, hogy a heteró nőkkel ellentétben valahogy az én sorsom nem nehéz, pusztán attól az egy ténytől, hogy nem férfival vagyok együtt


-nem kell terhességtol tartanom

-terhesnek lennem,szülnöm

-nem érint a nemi sztereótipiák többsége, mivel nem a férfiaknak akarok tetszeni

-nem aggódok a biológiai órám ketyegése miatt

-a parom után nem kell foznom,mosnom,takaritanom mert egyértelmű hogy együtt csinaljuk (ennek heteroeknal is így kéne lennie mégse ezt hallom magam körül)

-nem kell attól tartanom, hogy pusztán azért lecserelnek mert jött egy fiatalabb, sőt amiatt is kevésbé aggodok hogy 40-50evesen ne talalnek párra,csak azért mert ugymond "kevesebbet érek a huspiacon"


Etc etc

Igazából a menstruáció az egyetlen amivel rosszabb nekem,mint a férfiaknak. Semmi más nem erint a női nehéz sorsbol. Más is érez igy?


máj. 23. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Volt párkapcsolatom néhány pasival régebben, volt akivel együtt is éltem. Akkoriban még biszex beállítottságú voltam. De minél több pasit ismertem meg, annál jobban vonzódtam a lányokhoz!

8 éve szexeltem utoljára hím neművel, 7 éve együtt élek egy nővel és boldogok vagyunk! Nincs az a kan, aki miatt feladnám ezt az életet! Vállalom, hogy már leszbikus vagyok!

Az ősök is beletörődtek azóta, hogy tőlem nem lesz nekik unokájuk.

máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
A komolyabb problémák később fognak jelentkezni, amikor 70 évesen egyedül leszel.
máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
"Semmi más nem erint a női nehéz sorsbol. Más is érez igy?" Hidd el,hogy a nők többsége meg úgy gondolja,hogy amit Te "nehéz női sorsnak tartasz",azért éri meg igazából élni.
máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2# most se vagyok😄

3# nem igy hallom a kornyezetemben

máj. 23. 09:03
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

#1


Valóban jobb, hogy megkíméled a férfiakat magadtól, így, hogy "hímneműeknek" és "kan"-nak tartod őket.


Ami a kérdést illeti:


Nálunk a feleségem akart szülni, sőt, ő akart volna még gyereket, én nem akartam többet. A terhesség miatt nem aggódunk egyáltalán, mert van a világon fogamzásgátlás. A házimunkát és a gyereknevelést szétosztjuk egymás közt, pl. én főzök, ő mos, váltogatjuk ki fekteti a gyereket. Egyébként meg tudja, hogy imádom, nem cserélem le, és saját maga miatt szeret kiöltözni.


De elfogadom, ha egy lezbikus jobban érzi magát egy növel, csak szerintem ez nem amiatt van, amiket írtál, legalábbis jó esetben.

máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

“ De minél több pasit ismertem meg, annál jobban vonzódtam a lányokhoz!”


Én csont hetero nő vagyok, de nem tudom elviselni a férfiakat. Annyit csalódtam már bennük, hogy nem tudnék mégegyet megszeretni. Egyszerűen a többségnek nulla az érzelmi intelligenciája, lehazudják a csillagokat is amíg be nem jutnak a bugyidba, bármikor lecserélnek másra, úgy érzik nekik szabad megbszni a fél világot, de a nő legyen kb. szűz, és még sorolhatnám.


Szexre szoktam velük lenni, mert nyilván vannak igényeim, de jobb lett volna úgy születni, hogy a nőkhöz vonzódok, sokkal tisztább, jólelkűbbek, mint bármelyik pasi.

máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Direkt irtam hogy leszbikus nők véleménye érdekel.miert irnak olyanok akiknek a véleménye egyáltalán nem releváns?
máj. 23. 10:11
 8/14 A kérdező kommentje:

de jobb lett volna úgy születni, hogy a nőkhöz vonzódok, sokkal tisztább, jólelkűbbek, mint bármelyik pasi.



Hát azért nehogy azt hidd a nők között nincs alja, szemét ember 😄 azért csak ezért ne akarj leszbi lenni. Nem egy nő törte már össze az én szivemet is. A kerdesem célja egyébként nem az uszitas meg a gyulolkodes lenne csak egy észrevétel,mellozzuk a férfi gyuloletet

máj. 23. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Bocsánat hogy heteroként válaszolok de én így se érzékeltem semmit a "nehéz női sorsból". Szexuális zaklatás se, a férfiak többsége előzékeny és kedves velem


A lezbik nem akarnak gyereket? Nem gondolnám hogy szexualitástól függ. Csak sperma kell hozzá nem hetero szex.

Egy nő is lecserélhet egy fiatalabbra. Nem kell hozzá férfinak lenni.

Az hogy ki mennyire házias, találkoztam már trehány nővel és pedáns pasival is.

máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Férfiként nem értem a férfi kiborulàsokat itt.

Provokàlóan fogalmazott a kérdező? Igen.

Meg lehet érteni? Igen.


Őszintén megmondom hogy én az ellenkezőjét ugyan úgy tapasztalom. Lehet te azt hiszed hogy azért làtod ezt így mert a férfiak ígyrosszak úgy rosszak. De nem vagyok meleg, viszont annak idejék fiú szobatàrsakkal együtt élni SOKKAL könnyebb volt.

Szerintem a trükk hogy nem vagyunk annyira egyformàk. Ti màst tartotok fontosnak és mi is. Màs fontos a nőknek és a férfiaknak vonzódàstól független. És ezt összehozni mindig egy külső-belső harc.


Szóval ha a ligtos szapulàst félretesszük akkor tejesen megértelek. Én se szivesen laknàk veled, de így akkor jó is hogy ekerüljük egymàst.

máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!