Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rossz borotválás miatt, volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz borotválás miatt, volt már olyan, hogy mégsem kívántad a lányt végül vagy elment a kedved?

Figyelt kérdés
Igazából nekem mindig nagyon kikezdi a bőröm, nagyon sok benőtt szőrszálat okoz és sok piros folt is marad de egyedül csak a szeméremdombon. Gyantáztatni szoktam járni de a lánynak (akivel tetszünk egymásnak már jó sok ideje) most lenne alkalmas ami nem is gond csak én még nem vagyok úgy lent, hogy érdemes legyen elmenni gyantáztatni így gondoltam majd borotválok de ezek a tapasztalatok után, félek hogy nem fog neki tetszeni a végeredmény

máj. 26. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez sosem okozott problémát. Partnernél meg nálam is előfordult hogy 5-6 napos "borostás" volt, de sosem csináltuk ebből problémát.
máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagyon szur az kellemetlen. Olyankor lemondok, hogy arccal közelitsek oda. Ha már olyan hosszu, hogy nem szur akkor csak a vizuális élményt zavarja nálam, de abbol nem csinálok problémát akár az elsö randinál sem.
máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2

Tehát ha sima de több piros folt is marad a borotva után az úgy nem rontja az élményt?

máj. 26. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem volt ilyen esetem.

Ffi.

máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, a természetessel se lesz baja.
máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
3.Dehogy rontja. Max egy kicsit érzékenyebb olyankor, finomabban kell bánni a "foltos" résszel. Kis odafigyelés, hogy sos, savas dolog (pl. izzadtság) ne érje mert az fájhat, de egy kis teljesen semleges krém (pl.vazelin nagyon vékonyan) javit a helyzeten.
máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként hogyan szoktad borotválni? Figyelsz a szörnövés irányára az adott területen? Mert az nagyban befolyásolja a kipirosodást és ezt sokan elrontják.
máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Már nem szoktam mert gyantáztatni járok. Régebben viszont tudom, hogy nagyon nem figyeltem oda, biztosan ez is közrejátszott, már most azért tudom, hogy az nagyon nem volt jó de nem nagyon merek most se neki kezdeni

máj. 26. 19:21
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt hiszed hogy a borotva miatt rossz a szex, akkor hidd el anélkül is az lesz.
máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Gyantáztatni kell folyamatosan, minek az a rossz borotva? Irritál, de másnap már nő. H
máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!