Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm csupaszon szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csupaszon szereti, viszont nekem a borotválást egyáltalán nem bírja a bőröm és borzasztó csúnya utána és fáj is. Ezért nagyon rövidre szoktam vágni, de attól tartok így nem akar majd engem, mert nem tetszik neki. Lehet ez szakító ok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi mondjuk meg ennyi infóból, hogy a barátnődnek lehet-e szakítóok? Szerintem inkább üljetek le és beszéljétek meg, ha szeret, akkor gondolom, megérti.
2019. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeret akkor nem. Nekem teljesen mindegy hogy milyen a barátnőm p@ncija, magát az embert ha imádom, sosem szakítanék vele.

20/L

2019. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

12 éveseknél szakítóok, de felnőtt embereknél kizárt. Ha a barátnőd sikeresen kijárta a 8 általánost, akkor minden bizonnyal ezt is meg tudja érteni.

Esetleg próbáld ki, hogy alul borotválod, a szeméremdombot pedig csak rövidre vágod. Sokaknak inkább a szeméremdomb pattog ki.

2019. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Na ne már. Aki emiatt szakít, az olyan is. Szerintem nem lesz semmi baja vele, nyugodj meg. :)
2019. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fanszőrzeted lesz a válóok. Hanem az, hogy nem tudtok kommunikálni, kommunikáció által kompromisszumot kötni.


Mondd el neki ugyanezt, a kedvéért megteheted azt, hogy egyszer kipróbálod a gyantázást. Ha kellemetlen találod, akkor kénytelen lesz elfogadni, hogy te rövidre vágod a gyepet.

2019. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A. verzió: szőrösen hagyod.

B. verzió: leszeded, de csúnya lesz.

Kérdezd meg tőle, melyiket választja. :)

2019. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jófejek vagytok, köszönöm, hogy válaszoltatok.

Mindenképp megvitatjuk a témát. :)

2019. máj. 4. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenne szakító ok nálam,de akkor pl szorgalmaznám nála,hogy gyantáztassa le az egészet,ha a borotva nem opció,mivel egy teljesen csupasz nemi szerv sokkal szexibb és izgatóbb.Össze sem lehet hasonlítani a szőrössel szerintem. :'D
2019. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!