Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális válaszokat sürgősen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális válaszokat sürgősen?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. Úgy jöttem vele össze, hogy tudta, õ az elsõ pasim, mert amúgy a lányokhoz vonzódom. Azt mondta semmi baj. Õt szeretem, jó a szex stb... azt is mondta, hogy legalább nem féltékeny pasikra (nincs rá oka) ha meg lánnyal lennék talán még nem is zavarná. Persze nem csalnám meg. Eltelt 5év és lám megismertem az álomnõt. Semmi szerelem vagy megcsalás csak szexuálisan vonzódom hozzá de nagyon.. ahhh kell nekem. El is mondtam a pasimnak h vagy egy csaj aki tetszik. Azt mondta vegyük be hármasba. (már régebben is felvetettük) mondom jó. Csak közben úgy érzem h nem hármasban akarom. Én ketteseben csak vele. Õ is benne lenne de nem akarom megcsalni a barátomat. Jó a hármas elméletben de gyakorlatban annyi dologra kell figyelni vagy nem tudom. Féltékeny nem lennék csak önzõ módon nekem egyedül kell lennen vele. Úgy hogy a barátom nincs ott. Vagy nem tudom. Segítsetek.

ui: prûdek ne írjanak, nem vagyok kiváncsi a "te csinálnád hármasban???"-ra meg a "te beteg vagy" hozzászólásokra. köszi

22/L



2012. ápr. 4. 00:07
1 2
 1/15 Diarmand ***** válasza:

Az írásod alapján biszexuális vagy. Ha ez tényleg így van, akkor (elméletben) nem fogsz csak és kizárólag a lány után vágyni. Én azt mondanám (bár ebben nulla tapasztalatom van), hogy legyél együtt csak a másik csajjal egyszer/párszor aztán megint a barátoddal és ha ugyanolyan lesz a sráccal, mint előtte, akkor nincs gond.


Ha viszont full leszbikus vagy (amit kétlek, habár írtad, hogy a lányokhoz vonzódsz), akkor meg nem tudom minek mentél bele a kapcsolatba.


Ennyit tudok mondani.

2012. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
nem akarod megcsalni es nem tudod hogyan mond el hogy kettesben szeretnel lenni a lannyal? ha jo a kapcsolatotok akkor szerintem minden meg lehet targyalni. a lenyeg hogy erezze hogy mily fontos neked es szamithat rad. 5 ev utan kell egy kis valtozatossag, talan jot tenne neked. habar en ha valakit szeretek csak vele szeretnek lenni, igaz nem volt meg 5 eves kapcsolatom meg soha...
2012. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Liberális ribanc.
2012. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nyilván nem vagyok full leszbikus elvégre 5éve egy férfival vagyok kapcsolatban és szeretem meg a szex is jó. de alapjába véve én nem nézem meg a pasikat meg nem vonzódom hozzájuk úgy h jajj de letépném róluk a ruhát. bár a kérdésem szempontjából elhanyagolható.
2012. ápr. 4. 00:15
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
A barátod se lehet valami nagy ász:D
2012. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy. mindet alaposan lolvasom és levonom a következtetést
2012. ápr. 4. 00:17
 7/15 anonim ***** válasza:
mégis mit vársz tőlünk ?:)
2012. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
antraxx vmi olyasmit h mit tegyek
2012. ápr. 4. 00:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Sürgősen írtam és normális választ:D Szóval nyugi van:) Nem tetszik a véleményem? Ez van:)
2012. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mint biszex mondom, hogy ez így nem jó ötlet. Kicsit ülj le, nézz nagyon mélyen magadba. A barátod iránti szeretet vagy a csaj iránti vonzalom az erősebb? Ha előbbi, akkor inkább az egészet temesd el, ha meg utóbbi, akkor váljatok külön a pasiddal.


Ebben a helyzetben a hármas nem jó ötlet, és ezt sejted is, hogy miért, de ha meg hagyod elhatalmasodni az elméden a csaj iránt táplált szexuális vonzalmadat, akkor idővel ígyis-úgyis megcsalod vele a barátod.

2012. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!