Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok. Boldog kapcsolatban élek a barátnőmmel már 4 hónapja. Eddig hatszor feküdtünk le. Én midig ki tudtam elégíteni, de ő engem eddig egyszer sem tudott. Vonzódok hozzá és izgat teljes egésszében, mégsem jutok el a csúcsra. :S Volt eddig 4 kapcsolata, szóval tapasztalt és biztos, hogy nem vele van a probléma. Zavar ez az egész és el vagyok keseredve. Mit tegyek? :/

2012. ápr. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a kötözős játék után ki kéne oldania a köteleket.
2012. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt már csak egy farok segíthet rajtad. Kitettük a Batman jelzést.
2012. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert zárva az ajtó.
2012. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
4 hónap alatt csak 6szor? hát akkor jó álmosak lehettek, nem csoda hogy nem tudsz elmenni, az is meglepő hogy egyáltalán élsz.
2012. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
távkapcsolatban élünk..
2012. ápr. 13. 22:58
 6/6 Glam Maarco ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló problémáim.

Azt gondolom, hogy igazából minden fejben dől el. Lehet ideges vagy és azon izgulsz, hogy minden tökéletes legyen. Ha igen, akkor engedd el magad, és ne foglalkozz semmivel!

Ha nem, akkor először a fejedben gondold végig az egészet ;)

2012. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!