Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezen az oldalon mar annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mar annyi valaszt olvastam ilyen dolgokrol: hogy felek elmondani a leszbikussagomat masnak mert megutalnak meg ensem vagyok benne biztos!?

Figyelt kérdés
Mert mond ilyet egy ember vegulis annak a bizonyos szemelynek kene tudnia hogy melyik nemhez vonzodik,na meg mert felnek az elejen persze mindenki fel de utana mar megszokja de mert?

2012. ápr. 22. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 legjobb barátnőm leszbikus, persze nem mondták volna el maguktól, én jöttem rá és kérdeztem rá totálisan. De ettől még nem lettek kevesebbek a szemembe, ugyan olyan jó a barátságunk mint eddig.

Csak én srácokról áradozok nekik, ők meg csajokról nekem....ennyi


21/L

2012. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en arra celoztam hogy:meg nem mondtam el senkinek mert felek hogy megutalnak!!ezek a kijelentesek miert vannak nekem az a velemenyem hogy elkene mondja mindenkinem mert ez ugy jon le hogy szegyelli mivel a puncira bukik!
2012. ápr. 22. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt már kapcsolatod lánnyal, vagy fiúval egyáltalán?

Hány éves vagy?

2012. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván senki nem akarja, hogy utálják, ez nem oylan nehéz.
2012. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert erdekel hogy hany eves vagyok!?
2012. ápr. 22. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki toleráns ezzel szemben. Sok ember el is ítéli a homoszexualitást, teljesen. Ezért nehéz elmondani...ez rossz, de hát ez van :/ és az ember barátja is lehet elidegenedne tőlünk, ha elmondanánk neki, vagy valami és ezt nem szeretnénk ugye, így nem merjük elmondani...

A másik dolog, hogy nem biztos benne, az pedig akkor van, amikor nem születése óta homoszexuális, hanem szerelembe esik egy vele azonos neműbe, és így jön rá, csak ez furcsa, hiszen az ember nem gondolta volna magáról néha...

2012. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem amíg nem vagy benne biztos, addig inkább ne mond el senkinek.

Velem ez pár hónapja volt, hogy úgy éreztem, hogy inkább a lányok érdekelnek, volt is egy csajszi, akivel "kavartunk"..ez elég is volt ahhoz, hogy rájöjjek, csak szeretethiányom van és igazából nem vagyok leszbi, csak akkor épp egy lány volt az, aki kicsit visszahozott az életbe.

2012. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!