Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex csajok:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex csajok: nektek bejön a nagy mell vagy sem?

Figyelt kérdés

Nekem nagyobb van, de talán ezért a kisseb jön be inkább. Emiatt eléggé gátlásos vagyok, nem érzem magam jó nőnek, bár a pasik valamiért annak tartanak. (M9ondjuk ez nem tud érdekelni, bár az egómnak jólesik de végülis nem nekik akarok tetszeni)

Ti hogy vagytok ezzel?


A médiában a legtöbb körülrajongott leszbikus deszka, androgűn csaj, pl Shane stb. Ez tükrözi a valós beállítottságot az átlagot nézve?



2012. ápr. 28. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Hadd lássuk akkor azokat a nagyokat.
2012. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem a közepesnél kicsit nagyobb van talán, és nekem az igazán nagyok tetszenek máson
2012. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön, inkább a nagyobb, de személyiség függő. Nekem kisebb van és tök gátlásos vagyok.
2012. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön a nagy, és nekem is nagy van. De a kicsi is lehet izgató ettöl függetlenül.
2012. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbek tetszenek inkább.
2012. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem elég pici mellem van és inkább a kisebbek, közepesek jönnek be inkább. de rakhatnál fel egy képet :)
2012. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szinte mindig attól függ, ki hordja őket. Nekem nagyon nem jönnek be a kövér csajok, és az ilyen ''zsírmell'' kifejezetten taszít. Abból ítélve, hogy a pasik jó jőnek tartanak te nem lehetsz kövér, szóval ami a normál alkatúakat illeti: a nagyobbak rendben vannak, de a kifejezetten nagyok már nem tetszenek. Nekem közepesek vannak, legjobban a közepes és a kicsi közti átmenetek tetszenek.

A tévében pedig nem érdemes viszonyítási alapot keresni. Én igazán keveset nézem, de azt látom hogy szinte minden sztár, modell, énekes ésatöbbbi betegesen deszka.

2012. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Közepes vagy kicsi.:) De mondjuk ha bejön a csaj, akkor tök mindegy.
2012. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi van; és kimondottan a nagyot szeretem. Bár engem is jó nőnek tartanak a pasik, de szerintem a jó nő az, akin látszik, hogy NŐ! Nőiesen puha, kerek formák, és szép nagy cicik!
2012. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyoooon bejön! Én közepes méretekkel vagyok megáldva (egyelőre) viszont én igenis szeretnék nagyobb melleket, mert az jó ha másokra befolyással lehetsz, ki lehet használni a testi adottságaidat! Hidd el, nincs miért szégyenkezned. 20/L
2012. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!