Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Orális szex gátlások. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex gátlások. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
B szex lány vagyok és most járok először lánnyal..én már kielégítettem őt orálisan és úgy tűnik ezt vissza akarja adni de én eléggé félek ettől. Attól tartok, hogy nem tart majd szépnek ott lent. Mindenki azt írja ha jól ápolt és tiszta akkor nincs semmi gond de valahogy kétségeim vannak.

2012. máj. 8. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül üzenetet küldtem, na nem baj:D szóval ne félj ettől, nem lesz baj :D
2012. máj. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is ezt fogom írni: ha rendszeresen borotválod és mosod, azaz ápolt és tiszta, akkor nem lesz semmi gond. Dőlj hátra, és élvezd! ;)
2012. máj. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy gond lesz, nyilván tetszel neki, akkor biztos ott lennt is fogsz, ne görcsölj rá!:)

25 l

2012. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel hetero fiú vagyok, nem igazán tudom, mi tetszik egy lánynak a másik puncijában, de én nagyon szeretem, és ha nem büdi és le van nyírva a bozót, szívesen ki is nyalom.
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!