Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ha lánnyal vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lánnyal vagytok kapcsolatban, miket csináltok az ágyban? MIvel teszitek izgalmasabbá az együttlétet?

Figyelt kérdés
Segédeszközök, pózok stb..

2012. jún. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát én egy másik lánnyal maximum alszom az ágyban.
2012. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így jártál:)
2012. jún. 12. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
csókok, simogatás, ilyesmi.
2012. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012-es, mattfekete Lexington Steele modellel.
2012. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A segédeszköz 100%ban közös döntés, én nem feltétlen igénylem, de ha ő benne van, akkor hajrá. Mondjuk ez is típustól függ, az ilyen dorong jellegű cuccokkal szemben azért óvatos vagyok.


Pózok nincsenek, vagy nem fontosak, egy nőnek az agyát kell elcsábítani. A mit nem olyan fontos mint a hogyan.

Manuiálisan, csak fizikai ingertől is el lehet menni, csak fél napba tart. Egyszerűbb ha kicsit megmozgatják a fantáziáját...

2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!