Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bi/Leszbi: Ha egy nő nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Leszbi: Ha egy nő nőt akar, akkor mi a fenét akarhat egy teljesen fiús kinézetű nőtöl? Külsőre szinte csak a mellek és a nemi szerv különbözteti már csak meg egy fiútól/férfitől.

Figyelt kérdés
Én vonzódom a nőkhöz is. De nekem még mindig csak a hosszú hajú, nőies alakú és minden másban nőies nők tetszenek. Lehet, hogy azért, mert mindkét nem érdekel. Ha férfi kell, akkor legyen férfias férfi, ha nő kell, legyen nőies nő... Ismerek ilyen leszbi fiús lányt, de még nem tudtam kideríteni, hogy mi tetszik akár a nőies, csinos külsejű nőknek a fiús nőkön. Persze nem mind egyforma, némelyikük brutál módon néz ki, de nem írom körül, mert senkit sem szeretnék megsérteni.

2012. júl. 19. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi volnék.. :D
2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
bi vagyok és nekem is csak a lányos lányok jönnek be. szóval én se igazán értem. :D
2012. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
fius lány vagyok és nekem a nöiesek jönnek be, és általában a bisexeket fogom ki...de azt sokat... 1hó alatt 4bisex-el kavarok átlagban...
2012. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Egyet értek a kérdező véleményével, én is így vagyok vele!!!

Én biszex nőies nő vagyok,és én is csak a nőies nőket imádom, a fiús nőket rühellem!

Sok leszbikus nő van aki a lány szerepét tölti be, és kell neki egy olyan fiús nő aki férfi szerepét töltheti be.

A mai napig nem vágom,h mit esznek egymáson 2 leszbikus fiús nő. Undorító.

Egyik ismerősöm is fiús leszbi és már kétségbeesésében , mert nem akadt neki nőies nő, így választott fiús nőt, mert azok jobban tapadnak..vajon ezért akkor?:D:D Szánalmas....

2012. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Dettó nem értem pedig leszbikus vagyok. Nőies vagyok és elvárom, hogy a párom is legyen az. a fiús lányoktól egyenesen kiráz a hideg. Mondjuk ha rocker és egy picit hosszabb haja van az oké, meg az is ha deszka, de pl az ilyen testesebb és kinézetre teljesen férfias nőktöl kiráz a hideg.. [link] ő még szép :)
2012. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Én is leszbikus vagyok,de szintén kiráz a hideg a fiús leszbiktől! Azért vagyok leszbikus mert nővel akarok lenni! És egy nő,nem csak attól nő mert puncija van!!
2012. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zsazsa92 ***** válasza:
0%

Én pl biszex vok,és nem értem,hogy mit eszik egy biszex/leszbi csaj egy fiús szintén biszex/leszbi lányon...

Nekem pl egyáltalán nem jönnek be a fiús lányok.

2012. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, ezek szerint nem csak én nem értem a dolgot... De még mindig várom a magyarázatot.
2012. júl. 23. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem bejönnek. Egy femmét max egyéjszakásnak tudnék elképzelni, de mint barátnő, nem tudnám komolyan venni.


A csinos egy realtív fogalom, van akinek egy butch a csinos.


Szerintem ezt pont úgy nem lehet racionálisan megmagyarázni, mintahogy azt sem, hogy mit akar két nő egymástól, miért szexi a vörös haj, vagy miért nem jön be a széles száj.

2012. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok.... én például imádom a butch lányokat mert emlékeztetnek a pasikra de mégsincs farkuk :'D egy pasis csaj ahw tuti h védõtípus ami sztem nem rossz fõleg ha mellette még ott van a belsõ nõiesség akár kisebb része de azért ottvan...

meg nem is a külsõ fogja a fõdöntést hozni kitudja egy butch milyen belülrõl... akinek meg fõ a külsõ az egy idióta :')

amúgy én egy viszonylag nõies hosszú szõke hajú csaj vagyok :)

2012. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!