Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőm szeret lányokkal csókolózni, akkor az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Többször előfordult bulikban, hogy rajtakaptam a 27 éves barátnőm, hogy egy másik csajjal csókolózik elég vadul, ez mit jelenthet?

2012. aug. 2. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy biszexuális vagy lezbikus :) 22/F
2012. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

biszexuális


ami neked lehet jó, de ugyanakkor rossz is

2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem miért rossz?:D
2012. aug. 2. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Inkább azt jelentheti, hogy egy éretlen partiribanc, aki ezzel hívja fel magára a figyelmet. Ha neked tetszik az oké, kihasználhatod a helyzetet, de ilyen idős korban azért már lehetne több eszetek. Meg ha ennyi neki egy csajjal megcsalni szó nélkül a szemed előtt, akkor egy pasit leszopni a wc-ben sem nagyobb ügy neki.
2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasit ez izgatja. Velem is előfordult már néhányszor, de nem vagyok bi, mert kapcsolatot viszont csak férfival tudnék elképzelni.


Pl. úgy lehet rossz, hogy szervez egy édeshármast, és te kimaradsz. Vagy elhagy egy csajért.


24/N

2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég érdekes barátnőd lehet a kérdéseid alapján.
2012. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de azt mondta nekem, ha engem kapna rajta, hogy egy pasival csókolózom, az nem tetszene neki:-)
2012. aug. 2. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:
leszbosz
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt, hogy csakis a pasikat szereti, mi mást?:D tök logikus...
2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
azt, hogy nagyon éretlen (maradjunk ennél a kifejezésnél, nem akarok alpári lenni), 27 évesen nem bulikban kéne neki csókolózni össze-vissza,
2012. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!