Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Erre hogyan reagáljak? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan reagáljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy lezbi nő ismerősöm jóban vagyunk, eszméletlen jól néz ki egy kicsit bele is vagyok zúgva de sajna lezbi de tegnap előtt azt mondta, hogy egy biszex nővel lesz és menjek már fel hozzájuk mert a csaj csak egy fiú és 2 lány párosításban akarja. Bele mentem elsőre ( ki nem ment volna bele?) Fel mentem 2 gyönyörű nővel voltam majd mikor a szeretkezésre került a sor ketten egymásal csinálták engem meg leültettek, hogy nézzem majd mikor anyira felizgultam nem bírtam és oda mentem majd az ismerősömmel elkezdtem csókolózni mire ő ellököt magától majd elkezdett kiabálni, hogy ő csak nővel csinálja és nekem a biszexel kellet volna csinálnom én csak is miatta mentem fel, elhúztam onnan azóta nem is beszéltem vele. Mi más tehettem volna?

2012. aug. 16. 23:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Én felpofoztam volna mind a kettőt.
2012. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ciki.

Smárolhattál volna a biszexel, de ez így elég fura.

2012. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de öreg, miért nem vágtál be a biszexnek???? Teremtőm, és engem kihagytak belőle...
2012. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi sztori, az biztos. De egyértelmű, hogy ők voltak a bunkók. Szexelni hívtak, aztán leültettek, hogy csak nézheted, mást nem szabad? Akkor te minek kellettél? Szerintem jól tetted, én is ott hagytam volna őket a pıcsába. ;)
2012. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én miatta mentem el mert elég régóta ismerem és edig nem adott alkalmat rá, hogy ilyen közel kerüljek hozzá és nagyon meglepett, a reakciója ezért mentem el.
2012. aug. 16. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezt úgy hívják, eltoltad.

Rossz lóra tettél.

Pedig talán a nagy hévben a barátnőd sem ragaszkodott volna annyira a csak lány dologhoz... kár.

2012. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már magadat hibáztasd, ök voltak a bunkok .....
2012. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy leszbikus minek smároltad le? :) Persze, mert odahívtak hármasba, de gondolhattad volna, hogy a leszbikus csaj csak a másikkal fog foglalkozni, nem veled. A biszex meg azért biszex mert pasikkal is, érted..
2012. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó értem de engem sokkal jobban izgatot mint a biszex.
2012. aug. 18. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy reagáltál volna akkor, ha egy másik sráccal együtt lennétek hármasban egy másik lánnyal (ergo 2 srác + 1 lány), de a srácot te jobban izgatod, ezért téged smárol le? Miközben te totál hetero vagy, és tudja is a csávó.


Fogd fel így a dolgot, ha a leszbikus lány helyébe nem tudod beleképzelni magad... Utolsó voltam

2012. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!