Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikussag 12 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikussag 12 évesen?

Figyelt kérdés
Lehet valaki 12 évesen leszbikus? Lehetséges ez?

2012. aug. 19. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 12 évesen csak csillámpóni meg hercegnő lehetsz.
2012. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Lehet, hogy annak érzed/érzi magát valaki, mert kívántsi a női testre abban a korban, de ez teljesen normális. Ez idővel elmúlik.
2012. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem én érzem magam annak.
2012. aug. 19. 18:44
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én (F) 12 már évesen tudtam, hogy a fiúk érdekelnek, bár nem gondoltam magamról azt, hogy meleg vagyok. Persze akkoriban (18 éve) ez még eléggé tabutéma volt. Szerintem egy mai 12 éves már bőven azonosulhat leszbikusként.
2012. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Oké, kezdjük ott, ha valaki homoszexuális, akkor az születése óta az :) Az, hogy erre ki mikor jön rá, változó. Általában fiatalként 15-20 között szoktak, mert előtte még valóban sok minden lehet, akár az is, ahogy mondják, hogy "kinövöd" :) Ettől függetlenül lehetséges, persze.


Ilyenkor ezzel még ne nagyon foglalkozz, hagyd, hogy az idő megoldja, de ha még mindig nagyon foglalkoztatna, hát írj, megpróbálok segíteni abban, amiben csak tudok.

15/L

2012. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem divatossá lett téve a homoszexualitás, és emiatt meg is szaporodtak azok, akik annak vallják magukat. Elfogadom, hogy létezik ilyen késztetés emberekben, de a túlzott reklámozása divattá tette. Ez egyáltalán nem erény, hanem perverzió, természetellenes. Ne tördekedj rá, hogy az légy.
2012. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

#6


Elég nagy hülyeség amit mondasz. Az, hogy híres emberek, mint például Michael Stipe, az R.E.M. énekese, felvállalja hogy meleg, azt csak azért teszi hogy a világban bárhol élő "kis" emberek az ilyenekből tudjanak erőt meríteni ahhoz, hogy ők is beismerjék és ezáltal ne éljenek szorongva, hazudozva.


Amúgy én se pártolom ezt a nagy szabadosságot, de azért az sztem fontos, hogy családi szinten, baráti körben tudjanak róla az emberek, mert akár öngyilkos is lehet az illető a sok elfojtott érzelemtől. De az ilyen b*zifelvonulásokra nem vagyunk kíváncsiak.

2012. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Félreértesz. A dolog nem áll meg ott, hogy emberek felvállalják (mert ezzel semmi baj), mert az újságok külön erre hajtanak, és felnagyítják, és már mindenhol ott van. + a melegfelvonulás, igen.

Nem ítélem el az embert, csak mert ilyen hajlamai vannak, de ettől még szerintem nem egy olyan dolog, amit kirakatba kell tenni, mert szerintem nincs összhangban a természettel, nem ez a normális, ahogyan lennie kellene.

2012. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem lehetetlen, ám korainak tűnik. Valószínűleg van az illetőben egyfajta kíváncsiság, esetleg személyiség zavar okozhatja a feltételezést. Van egy ismerősöm, lány, és 14 évesen ő is azt hitte, hogy a saját neméhez vonzódik. De később kiderült, hogy csak szimplán nagyobb biztonságban, komfortban érezte magát a barátnői társaságában. Ha az illető leszbikus, akkor az idő majd magával hozza a felismerést, és hidd el, ha tényleg az, akkor nem fog kételkedni. :D
2012. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

19:12 Ugyan, ne gyere a természettel, a természet a legritkább esetben működik "binárisan". Az állatvilágban számtalan fajnál figyeltek meg homoszexuális viselkedést. Az állatok sem élnek összhangban a természettel? Egyáltalán, hol van az előírva, hogy egy faj minden egyedének szaporodnia kell? Az állatvilágban bizony nagyon gyakran egyáltalán nem így van. És ezzel nincs is gond, nem vagyunk kérészek, az élet többről szól, mint a szaporodásról, a társadalmat nem csak gyerekekkel lehet gyarapítani. Alan Turingnak sem voltak gyerekei, mégis valószínűleg sokezer ember életét mentette meg.


Az újságok meg azt hozzák le, amitől megveszik az emberek, ami érdekli őket. A homoszexualitás azért érdekli az embereket, mert eddig eléggé tabutéma volt. A fenenagy médiafigyelem meg a meleg büszkeség mozgalom természetes válaszreakció arra, ami eddig évszázadokon át a melegek "osztályrésze" volt: kirekesztés, üldöztetés, páriasors. Melegnek lenni nem perverzió, de ilyen körülmények között helyt állni erény.


Előbb-utóbb a társadalom megtanulja a homoszexualitást természetes dologként kezelni, kb. mint a balkezességet, és onnantól kezdve elül majd a nagy médiavisszhang is.

2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!