Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igaz, hogy a lányok többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok többsége életében legalább egyszer csókólozik egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ez miért ilyen gyakori?

2012. okt. 13. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem tudom de én szívesen kipróbálnám milyen egy lánnyal

21/L

2012. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiatalkorban kíváncsiság, utána már egyszerűen mert szexuálisan vonzónak találják
2012. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen igaz..
2012. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Az az érdekes hogy a csajok majdnem mindegyike ribanc,ràadàsul még sajàt maga előtt se ismeri be,hogy az.Sőt ha mondod rà akkor felhàborodik...Sajnos ritkasàg,szinte.nincs.is.olyan csaj aki ne csinàlta volna hármasban vagy csajjal legalàbb smárolni vagy csalta meg a pasiját valakivel vqgy ne akarta volna valamelyiket ezek közül.Ez van.
2012. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol olyan lányokba botlok, akik érzelmek nélkül nem szexelnek, és fontos nekik a szerelem, nem tudom, hogy ti miért gondoljátok hogy ribancok a nők.
2012. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, ugyanis egy heteroszexuális nő épp attól heteroszexuális, hogy szexuálisan egyáltalán nem vonzódik egy másik nőhöz. Aki pedig a "kíváncsiság"-gal mentegetőzik, annak azt mondanám, hogy én is kíváncsi vagyok, milyen lehet egy másik férfival smárolni, mégsem teszem meg, mert undorodom tőle. Aki megteszi, az nem csak kíváncsi, hanem vonzónak is találja a dolgot, márpedig ha vonzónak találja, akkor egész egyszerűen nem heteroszexuális az illető.
2012. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

aki kiskorban csinálta, az szerintem fogható kíváncsiságra. oviban a kislányok kisfiúk nem azért nézik egymást kukiját-punciját, mert izgatja őket, hanem mert kíváncsiak.


mindenesetre 20 vagyok, és sosem smároltam lánnyal, sosem volt erotikus kalandom lánnyal. és nem is vágyom rá, nem vonzanak.

2012. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem hiszem. Még életemben nem akart velem még egy lány se ilyesmit, pedig 23 éves vagyok, sőt a barátnőim közül sem volt senkinek ilyen kalandja, de lehet hogy azért van ez, mert én nem mozgok ilyen divat-leszbi körökben...
2012. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igaz.
2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem is igaz.. de nem minden lanyban merul ez fel. vkinek eszebe sem jut. en mar csokoloztam bnoimmel de az fiatalsagbolondsag volt.
2012. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!