Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor én mi is volnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én mi is volnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok... eddig mindig fiú barátom volt, sőt, most 2 éves párkapcsolatban élek...és szeretem a barátomat, de egy valamit nem értek... sőőt már-már idegesítővé kezdd válni.

Szóval.. meglátok egy fiús lányt és szinte egyből szerelembe esek, akár tvben, akár az utcán... bárhol, elképesztő, hogy mennyire tetszenek. Viszont a lányos lányok is szépek, de azok nem mozgatnak meg egyáltalán.

Most akkor konkrétan mi is vagyok? Heteronak érzem magam, de simán eltudnék képzelni önmagam mellett egy leszbikus tüsi hajú, kövérebb fiús lányt.

Egyébként én lányos lány vagyok, semmi extra nincs rajtam ami azt tükrözné, hogy a saját nememhez vonzódom..

Szóval nem értem ezt az egészet? Szerintetek?:SS


18/L



2012. okt. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Biszexuális
2012. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, ezt értem...

De akkor miért pont a fiús lányokra?:S

2012. okt. 15. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hibrid vagy.
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kíváncsiság ennyi
2012. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki leszbikus, nem feltétlenül jelenti azt, hogy fiús... A tárgyra térve: ízlés. Nincs rá magyarázat, gondolom fiúból is megvan, hogy milyen típus tetszik. Esetleg jobban értékeled, ha a párod határozottabb nálad, és ezért az ilyen lányok után fordulsz meg.
2012. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia...figyelj nekem is nagyon bejonnek ezek a fius lanyok.Ettol meg nem vagy leszbikus,max bisexualis, nem?Ha leszbikus lennel,akkor nem szeretned a baratodat.
2014. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!