Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Volt egy tanárnőm akivel nagyon jó viszonyt ápoltam míg el nem költözött. Néha azt képzeltem ábrándoztam róla hogy ő az anyukám és hogy kiskoromban elhagyott, szóval ilyen"mese" jellegű történetekkel ábrándozásokkal éltem. Aztán nagyon megviselt mikor örökre elment mert úgy éreztem elveszítettem a lelkem egy darabját. Ennek már egy éve. Idén az iskolában egy másik tanárnőmmel is hihetetlen jó lett a viszonyom (külön tanárom) és néha vele álmodozok ábrándozok, hogy mi lenne ha a lánya lennék és megóvna, vagy hogyan találnánk egymásra 17 év után. nem tudom mi van velem. Néha nem tudom hogy tényleg csak anyukaszerűnek titulálom ezt az egész dolgot, de akkor miért van az hogy egész nap ő jár a fejemben ha az iskolában vagyok látni szeretném. Amúgy fiúval még nem volt semmilyen kapcsolatom se, rengetegszer éreztem magam "szerelmesnek" persze csak plátói alapon.Kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak magammal. 17/L

2012. okt. 28. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak fura vagy, de nem lezbikus
2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egy szereto anya utani vagy ez nem lezbikussag edesanyad van?
2012. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Unatkozol, s van időd ezen filózni. Majd kinövöd idővel.

Tessék kan udvarlót keresni oszt nem ábrándozol ilyesmin.

2012. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa,gondolom a szeretethiány nálad is tombol,de nem,ez nem vonzalom.
2012. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Geta96 ***** válasza:
az előzőkkel értek egyet, nem leszbikus vagy csak szeretethiányos.
2012. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze édesanyám a lehető legnagyobb szeretettel vesz körül mint minden családtagom de mégis nem tudom mi ez.
2012. okt. 28. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
A korodbeli lányok nem vonzanak? Mert ez lehet előjel, de nem bizonyíték.
2012. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem korombeliek egyáltalán nem. A két tanárnő 30-as de volt már olyan is hogy egy férfitanárom aki 40 éves vele is voltam így hogy nagyon vonzódtam hozzá pedig alacsony termetes és olyan igazi csendes gyilkos.
2012. okt. 28. 23:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak egy jó sex hiányzik az életedből, s már ennek hiánya miatt képzelsz be dolgokat. Tessék egy kannal megismerkedni, s élvezd az életet.
2012. okt. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ez a vonzódás nem szexuális jellegű, felejtsd el a dolgot. Ösztönösen szimpatikusnak találsz néhány embert, akik véletlenül a tanáraid, és ez jó alap ahhoz, hogy egyúttal ragaszkodj is hozzájuk.
2012. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!