Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Mióta vége lett a kapcsolatomnak (fiúval),folyton furcsa álmaim vannak amikben nőkkel smárolok meg ilyesmik.Volt egy barátnőm akivel elég közeli kapcsolatba kerülten és ő be vallotta ,hogy szerelmes belém párszor smároltunk is s ,de aztán hagytuk a dolgot .Nem akartam ,hogy tönkre menjen a barátságunk.Fogalmam sincs mi van velem eddig csak fiukkal volt kapcsolatom ,de sokat csalódtam és nem tudom hol vár rám a szerelem.Nagyon összezavarodtam. 19/L

2012. nov. 24. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy az elméd így utal rá hogy a másik irányba sem ártana kacsingatni. ha jobban érzed magad lányokkal akkor miért ne ?
2012. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Én pedig mindig nő vagyok szexuális töltetű álmaimban és nőkkel vagyok. Na erre varrjál gombot!

24/F

2012. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nekem volt több fura álmom amiben lerepülök a Gellért hegyről... de azért mégsem teszem meg!

Attól hogy álmodsz valamit még nem kell megtenned!

Csak csajok gondolhatják hogy az álmoknak valami baromi nagy jelentőségük van...

2012. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

de tudtam, h álmodtál...annyira megéreztem

azért álmodtál ilyet, mert csókolóztál lánnyal, és ezen gondolkodsz, nem azért mert leszbi vagy

a megoldást te magad írtad, sokat csalódtál...

amúgy ha azt álmodod, h zombiként kaszabolod a fél várost, akkor gyilkos vagy? hm?

2012. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Párszor már szembesültem hasonló témával a neten, vagy valahol olvastam hasonló esetről.

Sokaknak meggyőződése, hogy homoszexuálisnak születni kell, azaz fiatal korban, amikor megindul a szexuális érdeklődésed, már akkor nyilvánvalóvá válik, hogy homo- vagy heteroszexuális vagy. Ez nem olyan dolog, hogy csettintésre valaki homoszexuális lesz.

Gondolom kíváncsi vagy a véleményemre. Vége lett a kapcsolatodnak, csak a csalódottság érzése miatt vonzódsz jobban a saját nemedhez, de ez egy idő után el fog múlni, ettől még nem leszel leszbikus, csak ezt a csalódásérzetet próbálod kompenzálni egy lánnyal, illetve a barátnőddel való eset is azt mutatja, hogy csak jól érezted magad vele, de attól még nem vagy leszbikus. Most belemehetnénk a biszexualitás témába is, de azt szerintem bonyolultabb kifejteni.

2012. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó ,de a ciki az egészben ,hogy élveztem és nagyon boldognak éreztem magam ://
2012. nov. 24. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:
divat, izgalom? vagy talán erről fantáziálsz évek óta, erre maszturbálsz?????
2012. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiúkban való csalódottságod miatt is lehet.
2012. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez biszexualitás.
2012. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De nincs itt baj. Mindenki legyen boldog, úgy ahogyan érzi magát.
2012. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!