Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiúk szerintetek ez vonzó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez vonzó?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj lefeküdt egy másik csajjal és tegyük fel elmodnja nektek akkor megválrozik róla a véleményetek. Ha igen pozitív vagy negatív írányban?

2012. nov. 26. 20:32
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Csak akkor lenne pozitív róla a véleményem, ha megismétlik és én ott lehetek, mint néző...
2012. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pozitív! bevállalós vagány őszinte csaj! :)
2012. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmiképpen se vonzó...
2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

attól függ.. mármint a fiútól

ha a fiú a pasid, akkor szerintem negatív irányba... de ha van erkölcsi tartása, akkor is

ha dugni akar veled, akkor pozitív, mert ettől úgy gondolja, hogy kellően feslett vagy, hogy vele is lefeküdj bármikor

2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez több dologtól is függ.. pl dugunk? ott lesz ő is?
2012. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak arra gondoltam , hogy egy beszélgetés során merül fel.:D De gondoltam hogy mindenki az "édes hármasra" fog asszociálni :D
2012. nov. 26. 21:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 26. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Negatív... viszont ha be akarnának venni harmadiknak... :DDDD
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23/F voltam 3masban bnőmmel,és bnőjével nem olyan jó mint sokan hiszitek.. rendesen én éreztem magam kívülállónak.. mind1 aki volt ilyen szituban tudja..
2012. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen izgató, csak elképzelni is!
2012. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!