Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy mit is érzek (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elég jóban vagyunk. Azonban mostanában észrevettem magamon, hogy már nem csak úgy érzek felé, mint egy barát, hanem egy picivel többet. Teljesen összezavart.

Pl. chaten beszélgettünk és én írtam neki, h mennyire kiszáradt az ajakam és fáj, mire Ő, h akkor küld rá egy puszit és akkor meggyógyul. Persze tetszett ez a válasz így én visszaírtam neki, h nehogy szavadon fogjalak. Amire Ő úgy reagált, h "ajjaj...jó lesz a péntek este"(együtt megyünk bulizni). Mégis mit tegyek mondjam el neki, h teljesen összezavart és érzek iránta valamit? Igazából abban reménykedem, h ő is ezt érzi, mint én. De mi van ha csak viccelt? Hogyan mondjam el, h ne legyek túl nyomulós, de ugyanakkor éreztetni akarom vele, hogy ha a részéről oké, akkor én is benne vagyok?

Egyébként mind a ketten lányok vagyunk. Én 20 és Ő is.



2012. dec. 13. 23:29
 1/8 anonim válasza:
Fhuu hát nehéz helyzet:) Esetleg ő is a lányokat szereti? Mert ha igen akkor nincs gond a buliba kicsit nyomulj rá öleld meg és ha úgy adódik a helyzet próbálj a testeddel a csókra utalni ha látodrajta hogy ő is akarja csókold meg:)Ha vissza csókolt akkor úgyis megfogjatok beszélni h kedvelitek egymást és hogy te szeretnél is tőle valamit:)
2012. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy eddig mindig csak a pasikról beszéltünk. Így fogalmam sincs, h mit gondol a lány-lány témáról. De valahogy mikor kettesben vagyunk érzem ezt a feszültséget is... néha pedig érzem, h engem bámul, mikor épp nem figyelek oda. Csak attól félek, h ezt mind csak már beképzelem magamnak. :/
2012. dec. 13. 23:36
 3/8 anonim válasza:
Hát így tényleg bonyolult ha a pasikról beszéltek..tudja h te a lányokat szereted? Esetleg próbáld tőle finoman megkérdezni h mitgondol a lány lány viszonyról:)
2012. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó te szerintem ma már írtál ki kérdést.Valahogy meg kellene tudnod, hogy hogy áll a nőkhöz...szerintem még ne erőltesd rá magad!
2012. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nekem is bejönnek a pasik, szóval inkább biszexnek mondanám magam. Éppen ezért beszélgetek vele a pasikról...

Egyébként egyszer említettem neki, hogy én már csókolóztam lánnyal, de már nem igazán emléxem, h mit reagált, mert ezt még régebben mondtam neki.Mi csak most egy pár hónapja lettünk nagyon jóban.

2012. dec. 13. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nehéz helyzet...

Mondjuk péntek este felhozhatnád viccesen, hogy még mindig fáj az ajkad. Ha szerencséd van megkapod a beígért gyógyírt és minden kiderül. :)

Ha nem akkor feldobhatod a témát ő gondolt-e már arra, hogy lányokkal is kipróbálná, mert téged izgatna a dolog. Itt fontos lenne elejteni, hogy téged elméletileg érdekel, hogy tudja nem cikizésből kérdezed...

2012. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne támadd le vele hirtelen. Voltam hasonló helyzetben, ugyanígy jóba lettem egy leszbikus csajjal a suliból, akivel egyre többet dumáltunk, és úgy éreztem, esetleg bejövök neki (akadt néhány jel), és a végén rávettem magam. Elmondtam neki, hogy lehetne közöttünk több is, ha szeretné. De teljesen másképp reagált, mint ahogyan gondoltam...nemhogy nem jött velem össze, még a barátságunknak is annyi lett pár hónapig, direkt került meg minden...elég rossz volt :S mostmár megbeszéltük a dolgokat és időnként beszélgetünk, de túl hirtelen támadtam le az egésszel, és inkább elzárkózott...

Szerintem is puhatold ki előbb, hogy mit gondol a lány-lány viszonyról, és hogy tetszett-e már neki lány, esetleg most is tetszik-e neki...:))


18/L

2012. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy sikerült?
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!