Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szexuális vonzalom ez, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom ez, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet kicsi korom óta ismerem.Második osztáytól kezdve 8.ig osztály társak voltunk majd a mellettük lévő utcába költöztünk.8.ba erős érzelmi kötelék alakult ki köztünk gimibe is jóba voltunk,de aztán ő nagyon megváltozott.Elkezdett gonoszul viseledni,bandázott,füvezett stb.Én meg zárkozottá váltam.Nagyon erősen kötődtem hozzá,mindent megtudtam vele beszélni(lelki társ),sokszor mondtam neki,h szeretem,de ő többször gonosz dolgokat tett velem majd abba maradt a barátság.

Utána bosszút álltam rajta anyira rosszul esett, rengeteget álmodtam róla,rengeteget gondoltam rá,sokat beszéltem róla nagyon hiányzott,bármit megtettem volna érte,sokat sírtam utána.De tudtam,h még valaha látni fogom nagyon szerettem volna újra látni.

Majd pár évre rá idén nyáron rá írtam fb-n és hamarosan taliztunk.Részben csalódás,részben öröm volt.Úgy tünt,h én neki nem vagyok olyan fontos...Aztán pár hétig minden héten taliztunk.Volt amikor azt éreztem,h annyira fontos,h bármit fel adnék érte csak,hogy vele lehessek,vele szeretnék akár lakni.A lényeg h sokat együtt lehessünk.Aztán elmentünk bulizni egyet(berugtunk) én állandóan ölelgettem,puszilgattam,azt mondtam,h szeretem(szájon is akartam,de ő ezt nem tudta) ő pedig lerázott magáról.Majd pár napra rá közölte,h nincs kedve talizni,cinikus volt így abba maradt megint a kapcs.at.Aztán kb.2 hónapra rá írtam kedvesen h mi van vele ő bunkó stílusban le rázott magáról így hagytam.Napi szinten nézem őt fb-n,sokat gondolok rá,ha arról lenne szó,h vele lehessek össze jönnék vele,nem tudom évek óta kiverni a fejemből,nem tudom elképzelni azt,h teljesen nélküle éljek.Voltam már szerelmes lányba amiről ő tudott,de ezt a dolgot nem tudom hová tenni...



2013. febr. 11. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hanyagold, nem érdemli meg hogy ennyit szenvedj miatta. keress valakit akit tudnál szeretni, és ő viszont szeret. ez az egyetlen módja, hogy kiverj valakit a fejedből. persze mindig is fogsz érezni valamit iránta, mert ahogy látom ez az első ilyen igazi nagy szerelem, de ne engedj a kísértésnek. ne nézd az adatlapját. higgy nekem, jobb lesz neked. ha így haladsz felemészted magad.
2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:Köszönöm szépen! :) Tudom,h nem érdemli meg,de én akkor is szeretem Őt nagyon...de nem inkább csak lelki társat látok benne?

egyébként nem tudom mennyire jött le az írásomból,de én is lány vagyok.

2013. febr. 12. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
az írásból nem jött le hogy lány vagy, de végülis részlet kérdés. lehet hogy csak lelki társat látsz benne, de a barátságból vagy lelkitársból valóban ki tud alakulni a szerelem. elég nehéz ezt így megmondani. neked kell érezned. viszont mint mondtam, saját tapasztalataimból kiindulva nem pazarolnám az időmet. keress magadnak valakit, aki viszonozza érzelmeidet, és nem feltétlenül szerelemre gondolok. hidd el, könnyebb lesz utána! (:
2013. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :9 csak tudod nem olyan könnyű olyat találni,mert Ő mindig is egy "más" lány lesz a szememben.
2013. febr. 13. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom. azt szokták mondani, hogy az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el. ez van sajnos
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!