Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet abból valakinek valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból valakinek valami baja (pl lánynak), hogy ha megnyalja egy másik lány punciját (hüvelyváladéktól)?

Figyelt kérdés
(arra gondolok, hogy pl a leszbiknél)

2013. márc. 3. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ájszíjú ***** válasza:
89%
Zombi ikrei szuletnek akik levadaszak a heterokat
2013. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarom megtudni, hány éves vagy..
2013. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ülj inkább a házi feladatod fölött...
2013. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha mindketten egészségesek akkor semmi baja nem lehet.

A srácokat nem szereted?

2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig arra gondolni, hogy leszbi vagyok, ha már a kérdésemben ez áll???? Nem vagyok az, hanem többször láttam ilyen videót!!!! Ha nagyon érdekel, 18 vagyok!!
2013. márc. 3. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, mi baja lehetne? :) Nem különbözik egy férfi és egy női nyál összetétele, max. annyiban, amennyire két random emberé különbözhet.

Nekem egyszer az oviban mondta egy másik lány, hogy ha megnyaljuk egymás nuniját, akkor teljesül egy kívánságunk. Vonzó ajánlat volt, de azért mégse mentem bele. :)

2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a huvelyvaladek mergezo lenne, alig elne ivarerett ferfi a foldon.
2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Baja lesz tőle. Többek között azt fogja kérdezgetni a gyakorikerdesek.hu-n, hogy baja lesz-e tőle.
2013. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, hiszen akkor egy fiúnak is lehetne baja, ha nyalja egy lány punciját. Ha a fiúnak sincs baja, akkor lánynak sem lesz. Ez nemtől független!
2013. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!