Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A magyar honvédségnél eltiltó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mp3 kérdése:

A magyar honvédségnél eltiltó ok a lezbikusság/melegség?

Figyelt kérdés
Foglalkoznak-e azzal hogy én milyen nemű emberrel létesítek párkapcsolatot? Elfogadják vagy jobb titokban tartani? Nem akarom nagy dobra verni de ha esetleg kitudódna nagy baj lehet belőle?

2013. márc. 19. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Te is irtanád a gyerekeket, ahogyan a munkatársaid teszik a Közel-Keleten?

Mi vesz rá egy embert, hogy ész nélkül lövöldözzön mindenkire, ahogyan ti csináljátok?

2013. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hülyefasz senki nem irtja a gyerekeket.... Magyarok amúgy se vesznek részt hadmúveletekben, hanem inkább afféle békefentartó alakulatként működnek. Kivéve ha megtámadják őket.


Ha meg ilyen gyökérül godnolkodsz, meg is érdemelnéd, hogy valaki időgéppel visszahajítson a II világháborúba, aztán majd rimánkodnál a honvédeknek, hogy mentség meg a segged.

2013. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen jól mondja az előttem kommentelő! A magyarok békefenntartók és nekünk magyaroknak nem köteleztő menni külszolgálatra csak ha akarunk és akkor se háborúba küldenek minket! és én nem mindenki legénységi állományba van! a katonaság igen sokrétű
2013. márc. 21. 09:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

No meg nem beszélve arról, hogy egyes gyerekeknek fegyvert adnak a kezükbe és kicsi koruk óta fanatikusnak nevelik őket. Afrikában jó példa ez, na most tegyük fel, hogy katonaként találkozol egy ilyennel aki lő rád. Időd se lenne leordítani, felpofozni, meggyőzni, hogy rossz amit csinál. Hagynád hogy lelőjjön vagy te lőnél? Szerintem végső soron mindenki magát menti.


Az a katona meg aki ártatlan civileket öl le sportból és szórakozásból egy tetves féreg és csak szégyeníti a hazáját, a társait és az egész katonaságot.

2013. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha békefenntartók vagytok, akkor mért nem segítetek azokon a homoszexuális embereken, akiknek veszélyben van az életük az iszlám miatt?

A háborús területeken, a nagy felfordulásban, az utóbbi időben az iszlám törvények az uralkodók, nem a polgáriak.

rengeteg homoszexuális ember kér segítséget a katonáktól, de azok nem segítenek, csak megalázzák őket.

Irakban, amióta Szaddam nincs hatalmon, módszeresen gyilkolják azokat a férfiakat, akik nem házasodnak meg, mert azt feltételezik róluk, hogy melegek.

2013. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok magyarázatot adni! Felsőbb hatalom dönt mindenről! Sajnos nincs igazság!
2013. márc. 24. 13:58
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reklámozd, hogy leszbikus vagy. És sok sikert a karrieredhez! :)
2013. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

14:53


Leszbikusság!! Megvásárolható a boltokban!! Mert megérdemlem...

2013. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!