Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azok a melegek, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek, akik nem annak születtek miért váltak azzá? Hogy sikerült nekik egyik pillanatról a másikra váltani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
mondok egy egyszeru peldat: haverom nagy no csabasz volt majd sorban hagytak el ot a nok meg megbantottak es elege lett beloluk es ezert atalt a sotet oldalra igy mar 5 honapja meleg es nagyon boldog kapcsolatban el egy masik baratommal :)
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanazért tudnám elképzelni én is, mint az első ismerőse. Nők miatti csalódottság és lázadás.
2013. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni,hogy a melegek alatt férfiakat és nőket is értek
2013. márc. 21. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... ilyen nincsen, hogy eldöntöm, "márpedig én mától meleg vagyok". Aki csak úgy átpártol, az valószínűleg hajlammal együtt született. Nincsen olyan, hogy valaki döntés alapján csak úgy meleggé váljon.
2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan mint a rák...lappang egy ideig az emberben majd kijön. Minden homár genetikailag hibás ezen a téren a kérdés az mikor jön ki rajta....
2013. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

18:47

Nem hibás, hanem más. Mint a balkezesek. Ezért a rákhoz sem hasonlítanám. Egyébként stimmel.

2013. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. a ráktól az ember nem lesz boldog, viszont egy meelg lehet boldog, lásd az elsö hsz.-t.
2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, úgy látom mindent leírtak már előttem. Nem lehet csak úgy meleggé válni. Attól meg, hogy ha valaki előtte nőkkelt kavart, max biszex volt, ennyit jelent.
2013. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Glam Maarco ***** válasza:

De lehet meleggé válni... Sokan nem tudják, de egy nagyobb fiatalkori trauma kiválthat ilyet. A legtöbben melegnek születnek az azzá válás szerencsére ritka, mivel ahhoz egy elég súlyos gyerekkori trauma kell.

Egyik ismerősöm vélhetően azért lett meleg mert gyerekkorában orális szexre kényszerítették. Ez sajnos tény.

Aki viszont azt írta, hogy valaki azért meleg, mert megunta a nőket, az nagy hülyeséget írt, mert ez az identitás kb. 12-14 éves korra már kialakul.


21/f (meleg)

2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És téged milyen trauma ért? Mert például engem és a barátomat semmilyen.


23 meleg F.

2013. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!