Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Maszti közben ezt képzelem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti közben ezt képzelem, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és ha masztizok (majdnem) mindig azt képzelem,hogy az egyik legjobb barátnőm kinyal. Van amikor 2 vannak. És én nem akaron de nyal és ha ezt képzelem olyan izgató,és ahogyan lehúzza a nadrágom meg simogat. Baj ha ezt képzelem? Szerelmes

vagyok egy fiúba szóval leszbikus nem lehetek. Még szűz vagyok. Nagyon ciki ez a dolog?



2013. ápr. 20. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy fiatal lánynak lázadnak a hormonjai. Természetes dolog.
2013. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Nem baj! Képzelődj nyugodtan! Én pasi vagyok és én is kinyalnálak!

F.

2013. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
#2 egyszer csak összejön
2013. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most fel vagyok izgulva,de ha rá/rájuk gondolok bűntudatom van. Viszont olyant élvezek*-*
2013. ápr. 20. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Írj egy privit :)
2013. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és néha nekem is bűntudatom volt, és hát nem is tudom, lehet, hogy nem is alaptalan, mert azért lehet, hogy az a barátnőd nem örülne, ha megtudná. Én pl. biszex vagyok, ezért nem is az zavart, hogy lányra gondolok, hanem az, hogy a barátnőm (mármint barátként)... tehát azért mégis. :D De aztán hamar elmúlik a bűntudat... :D (Meg aztán senkinek nem kell tudnia róla, lehet, hogy másoknak is vannak ilyesmi gondolataik...)
2013. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, ennyi.
2013. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok ezzel
2013. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nem baj szerintem ebbe nincs semmi rossz én is szoktam fantáziálni maszturbálás közben.De én szivesen kinyalnálak :D 15/f
2013. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy biszex vagy, akkor semmi :)
2013. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!