Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan reagálnátok, hogyha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, hogyha az egyik barátotok (lány) közölné, hogy a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 19:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
19, de ha nem fogadnak el így, akkor ők nem is igaz barátok, nem?
2013. máj. 14. 17:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt szokták mondani, de én azért el tudnám képzelni azt is, hogy valaki szeretné elfogadni, és mondjuk meg is próbálja (mivel a barátjáról van szó), de egyszerűen nem megy neki... mondjuk a tudatalattia nem engedi, hogy ugyanúgy nézzen rá, mint előtte. Most ez csak egy felvetés, nem tudom, hogy van-e ilyen, csak nem marném kijelenteni azért, így hogy nem is ismerem őket, hogy nem igazi barátaid. De ha meg sem próbálják elfogadni, ha esélyt sem adnak, akkor viszont tényleg nem azok!

Viszont azt tényleg nme hiszem, hogy minden barátod úgy gondolná, mint az, akinek mondtad... de az a baj, hogy te ismered őket, nem mi. De szerintem, ha félted a barátságotokat, akkor egyenlőre inkább hanyagold a témát, aztán ha már szükséges, akkor elmondod, és ha ezért nem lesznek a barátaid, akkor úgy kell nekik.

2013. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kinyalatnám vele magam.. [_[ csak úgy LJB - ből... :V ;) :P Majd bevennénk egy fiút is.. 83 :P :)
2015. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!