Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan reagálnátok, hogyha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, hogyha az egyik barátotok (lány) közölné, hogy a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Semmit, miért is reagálni is valamit ?

A barátom, nem pedig az élettársam.

2013. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
93%
Örülnék neki:D
2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha te fiú vagy akkor igazán szerencsés.

ha meg lány akkor is mert én mindig ezzel a hölgyel mennék

2013. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszomhoz illusztráció

http://www.youtube.com/watch?v=bqzQ2qrtBeg

2013. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondanám: Üdv a klubban. :D
2013. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

ja üdv a klubban.

ha jó csaj ráhajtanék és meggyüzném,hogy csináljuk 3asban.

2013. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

azt tudom elmondani h az én barátnőim mit reagáltak mikor megtudták

örültek velem mikor volt barátnőm, segítettek mikor problémák voltak a kapcsolatunkban, végül a szakításnál ők állítottak talpra, menekülhettem bármelyikükhöz a szüleim balhéja elől

most is van kapcsolatom, senkinek nem jelent problémát ha együtt megyünk valahova, szeretik a barátnőmet és jobban felháborodnak a minket ért atrocitásokon mint mi (pl. éjszaka szórakozóhely előtt csak megöleltem és utána fogtam a kezét, erre odajött két csávó és elkezdett bunkózni, ők meg szétoltották őket és el lettek zavarva a mielőtt észbe kaptam volna)

imádom a barátaimat, nélkülük nem tudtam volna kezelni az elmúlt időszakot

19/L

2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a társaságban mikor az egyik tag elmondta, midnenki tök jól fogadta. Először furcsa volt, mert még előtte nem találkoztunk ilyennel, de aztán az első meglepettség után már mindnki inkább kíváncsi volt, és senki nem akadt fenn a dolgon, nem lett kiközösítve, elítélve, semmi. Ugyanaz az ember, aki eddig is volt.
2013. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De jó neked 8-as! Én próbáltam elmondani, majd az egyik barátnőm közölte, hogy ezt nem hiszi el, meg különben is a leszbikusoktól félni kell...
2013. ápr. 27. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Elég fura amit a barátnőd gondol, mondjuk valószínűleg a neveltetése miatt mond ilyeneket. Azért nem hinném, hogy minden barátod így gondolkodna. De megértem, ha ezek után félsz elmondani akárkinek is. Mielőtt elmondod valakinek majd próbáld megtudni, hogy mit gondol a témáról.
2013. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!