Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az gáz, ha nekem nem tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nekem nem tetszik, mikor két lány túlságosan "bújósan" viselkedik egymással?

Figyelt kérdés

Mert mindenki azt mondja, hogy hú, egy nőnél csak két nő jobb, meg milyen szexis, ha két lány csókolózik...


Én nekem meg ez fura látvány.

És nem szeretem, mikor látok két barátnőt(akik nem lezbikusak) akik annyira jó barátnők, hogy ölelgetik egymást az utcán, meg egymás ölébe ülnek le, meg a fényképeken puszilgatják egymást.

Nekem ez olyan "uhh...-.-'".


Velem van a gond? Mert mindenki úgy oda van a leszbikus csajokért, hogy de szexisek, meg dögösek, ha egymást csókolják, ölelgetik, meg együtt pózolnak.



2013. ápr. 28. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Az velóban undi tud lenni ha nyalják-falják egymást:/

De az, hogy ha barátnők, és együtt pozólnak és megölelik egymást az természetes, csak barátnők:) szerintem.. de én lány vagyok:)

2013. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
ha meztelenül teszik előjáték gyanánt az ágyamban, az édeshármasunk előtt,akkor nem zavar
2013. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az tucán egy buszmegállóban a buszra várva?
2013. ápr. 28. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, van akinek tetszik, de biztos van olyan is mint te, akinek nem. Ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik. Az más dolog, hogy általában az emberek még azon nem szoktak fennakadni, ha megöleli egymást két barátnő, de ha téged ez is zavar, hát istenem... ez van. Te ilyen vagy.
2013. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem zavar egyáltalán.


Neked meg mi közöd ahhoz, hogy mit csinálnak? Azt én se bírom, hogy poénkodásból teszik magukat, de ha szeretik egymást, akkor csináljanak azt, ami jól esik.

2013. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%

Hát ízlések és pofonok. Ha neked nem jön be, akkor ez van. Attól még nem gáz.


Nekem pl. nagyon tetszik. Erre gerjedek leginkább. Már attól is majd eldurran a ... az agyam :D ha csak csókolóznak esetleg egy kis simi is van, nem is kell továbbmenniük, vagy édes3asozni. Ez jobban beindít mint bármi más. Persze ehhez azért az is kell hogy mind2 vonzó legyen. 2 duci 50 éves nőre én se lennék kíváncsi. :D

2013. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Engem kifejezetten idegesít amikor két barátnő a *nemmondomkimilyen* közösségi oldalon vagy az utcán puszilgatja egymást.Bevallom amikor a b-nőm szomorú én is néha megölelem hogy felviduljon de semmi több. 14L
2013. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor leginkább lány szeretnék lenni. Mert az olyan kör, amibe fiúként sosem kerülsz be.
2014. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se tetszik. Semmi vonzót nem látok benne.
2016. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha a barátnők így egymás képébe bújnak nyilvánosan, de ha együtt vannak, párkapcsolatilag, akkor már nem. (bár én leszbikus vagyok) Szerintem meg kell tanulni elválasztani a barát és az élettárs fogalmát.
2016. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!