Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex lennék? Nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Nem tudom eldönteni, hogy ez az érdeklődés a lányok iránt csak kíváncsiság vagy komolyabb szándék lenne!?

Figyelt kérdés
Már egy ideje rágódom ezen a témán, mert fiúkkal már volt kapcsolatom komoly kapcsolatom is volt, de még is mikor meglátok egy szép lányt alig bírom levenni a szemem róla! Itt a környéken nem igazán tudnék ismerkedni.Ezért hozzátok fordultam,szeretnék ismerkedni vagy csak beszélgetni hasonló helyzetben lévő lányokkal! 19/L

#leszbikus #Biszexuáli
2013. jún. 3. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

nem tudod meg mi ez, amíg ki nem próbálod. ha bejön és utána is vágysz rá, akkor bi vagy. ha nem, akkor csak kíváncsiság. de próba nélkül elég nehéz megmondani.

viszont ha a környéken nem tudsz úgy ismerkedni, elég necces a dolog.

2013. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az egyik probléma...h kivel... Mert itt a környéken nem tom vagy nem tudok róla... :S
2013. jún. 3. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

itt jópár leszbikus ,biszex lány akad, egyébként hova valósi vagy?

Én akkor voltam szinte biztos hogy szeretem a lányokat, mikor elkezdtem nézni az L word című sorozatot és úgy éreztem beleszerettem Shane-be:D akkor mégcsak 16 voltam .

2013. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt én is néztem azt a sorozatot !:) Siófok környékén lakom!
2013. jún. 3. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak a környékeden, még ha nem is pont azon a településen ahol élsz. Esetleg nézz szét meleg társkeresőkön, keress olyan lányokat akik a közeledben élnek és írj nekik. Nem hiszem hogy hátrányod lenne belőle :)

első voltam

2013. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megpróbálom bár már próbálkoztam de nem igazán jött össze azért próbáltam már itt h hátha itt sikerül majd! :)
2013. jún. 3. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az L-t nézted, akkor már biztos hogy van benned hajlam :D Legalábbis szerintem.

Mert abban annyi szexjelenet van (ráadásul nem rosszak.....)

Főleg ha fel is izgat, akkor esélyes, hogy a kenyeret két oldalán vajazod :D


19/L

2013. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
várom privátba az üziket :)
2013. jún. 9. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
én sem tudom eldönteni, hogy mi van, úgy vagyok, mint te. de szívesen beszélgetnék erről:)
2013. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!