Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért csinálják ezt a nyalásnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nyalásnál?

Figyelt kérdés
sok leszbi videóban láttam, hogy a lány, aki nyalja a másikat, a kezét a másik csaj alhasán tartja. érzi ott hogyha elmegy, vagy mi?

2013. júl. 5. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2013. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ott tartja a kezét, az a "kényelem" miatt van, vagy mert közben tudja simogatni.

Ha kissé megnyomja, akkor azt azért teszi, mert a G-pontot kissé "lelapítja", nyomja a hüvely "falához", vagy hogy magyarázzam ezt el :D

2013. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, úgy tűnik, mintha nyomná. ez tulajdonképpen jó? érdemes beépíteni a repertoáromba? :D de milyen erősen kell nyomni?
2013. júl. 5. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Nah, hát ez heteróknál kissé komplikáltabb :D Ha be akarod építeni, ez partner függő, függ a méreteidtől...Ugyanis ezt a leszbikusok nem csak nyalásnál, hanem ujjazásnál is alkalmazzák, és igen: jobb, mivel kissé rászorítod a G-pontra mondjuk az ujjad, akkor érzékenyebb lesz, vagy hogy mondjam :D Elég hülyén hangzik ez így :D

Ha hetero pároddal vagy, az tényleg méret függő, mert nem szabad erősen rányomni, éppen csak, de ha nagy a méreted, az fájhat is...

Ki kell próbálni a partnereddel :)

2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem nagyjából :) akkor először majd csak ujjazással próbálom ki, remélem nem fog engem kiröhögni >:D mert akkor megkereslek:DD és már az elejétől kezdve nyomjam? vagy csak amikor már nagyon be van pörögve? és előtte mondjam el neki, hogy mire is készülök, vagy meglepetésszerűen? >:D
2013. júl. 5. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, én nem mondtam el egyik szexpartneremnek sem, hogy mire készülök, 90%-uk nem is tudta, hogy van ilyen "módszer". Csak elkezdtem nyalni, és amikor már orgazmus közelében volt, jött az ujjazás egyik kézzel, a másik tenyeremmel meg kissé rányomtam (de nem nagyon, erre figyelj- finoman...)...Nagyobb a "hatás" :D :P

Ha ez bejön a partnerednek, lehet szex közben is csinálni, de akkor ott még kevésbé nyomd, mivel ugye nagyobb a méreted, mint az ujjad :D És ha túl erősen nyomod, akkor "smirglized" :D

Amúgy eddig egyik csaj sem panaszkodott, sőt ;)

2013. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát még én sem hallottam erről soha :D kösz a tanácsokat, most már nagyon kedvem lett kipróbálni :P remélem bejön majd neki. amúgy már elnézést kérek a kérdésért, de jól veszem ki, hogy te lány vagy? :D
2013. júl. 5. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lány vagyok (leszbikus) :)
2013. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia! ;D
2013. júl. 6. 15:24
 10/10 anonim ***** válasza:

az én barátnőmnek is nagyon bejön, bár neki amúgy is elég könnyen izgatható a G-pontja szerencsénkre :D

19/L

2013. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!