Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A menyasszonyom megláttam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Populistafiu kérdése:

A menyasszonyom megláttam egy buliban, hogy egy másik nővel csókolózik, aztán együtt kimentek a mosdóba, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt mondta a sminkjét rakja rendbe, amúgy nem tudta hogy megláttam hogy a másik amúgy igen csinos csajjal csókolózott, a mosdóból kb fél óra múlva jött vissza, és igen fáradtnak tűnt, meg húzta fel a naciján a cipzárt

2013. júl. 7. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu??? lenne...
2013. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamukérdés. Ugyan ezt a felhasználó kb. 1 hónapja is feltett 3 ugyan ilyen kérdést, ahol valami olyasmit kamuzott mindig, hogy a menyasszonya különböző helyzetekben lányokkal kavar.


Biztos erre veri ez a nyomi...

2013. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ezt a feltételezést kikérem magamnak, én tisztességes törzskérdező vagyok a gyakori kérdéseken, a közösség egy fontos tagja, a társadalom oszlopa vagyok
2013. júl. 7. 16:05
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
engem nem zavarna., ha biszex, csak nekem is legyen benne örömöm! éljen az édeshármas!
2013. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
megcsalt, innentől a történet engem nem érdekelne.
2013. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Lányok együtt járnak pisilni.

Az hogy előtte lesmárolta egy lány majd vele ment ki... Hát nem jelenti szükségképpen azt amire mindenki gondol, de azért bízzunk benne, mert ebben az esetben változatos házaséleted lesz. Gratulálunk! :)

2013. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utána jött a resz hogy merevedessel felkeltel, ugye?
2023. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!