Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom, mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. És van egy tanarnő És észrevettem hogy órán néha bámul és olyan is volt hogy odanéztem és hirtelen elkapta a tekintetét.

Sokszor ha elmegy melettem a folyosón mélyen a szemembe néz vagy mosolyog. bezséltünk suliidőben többször is facebookon. de most nyáron nem ir vissza.:(



2013. júl. 28. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzelődsz....
2013. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jú, egy kedvest tanár... Na most mi lesz.
2013. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy ő nem kedves mindenkivel... képzelődök ?? lesz*rom a velemenyed.
2013. júl. 28. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
mi meg téged
2013. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
javaslok neked valamit: Nézd a Loving Annabelle c.filmet :)) ez is diák-tanár leszbikról van szó ;)remélem segítettem
2013. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
bebeszéled magadnak... a depressziós magyaroknak már furcsa az is ha valaki jó kedvű és mosolyog
2013. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Te normális vagy?!

Biztosan nem azért bámul mert leszbi hajlamai vannak és elképzel téged..-,- ennyi buta vagy?!

Biztosan azért néz mert "példadiák vagy" valószínű nem tetszik neki a viselkedésed,vagy egyszerűen csak néz!

Akkor kb minden 10. diák el mondthatná hogy "az anyát ennek a tanárnak tényleg bejövök,és a végén kiderül hogy csak azért néz mert gyűlöl!

2013. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamiért kedvel vagy csak egyszerűen bíztatni akr, mi köze van ennek a szexualitéshoz?!
2013. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a hülye ..amig nem vagy a helyemben addig nem is tudhatod miről beszélek..;)
2013. aug. 18. 12:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!