Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg jobb a nő-nő közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb a nő-nő közötti szex mint a nő-férfi közötti?

Figyelt kérdés
vagyis hogy érzékibb meg ilyenek, de lehet inkább azok tudnak hozzászólni akik már mindkettőt próbálták

2013. szept. 15. 16:46
1 2
 1/15 Nightmare Princess ***** válasza:
84%
ahham
2013. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lett párod tegnap princess?
2013. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
az a nő aki nem hiszi hogy jobb férfival jöhet hozzám és bebizonyítom !
2013. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Nightmare Princess ***** válasza:
55%
már van péntek óta :D
2013. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Tapasztaltam mind a kettőt. Nekem nem jött át a csajos dolog.

Szerintem nincs annál fantasztikusabb dolog a világon, amikor egy pasi kényeztet :)

22/L

2013. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Én a nő nő köztire szavazok!

Nincs annál jobb dolog mint két nő közt szexelni pasi létemre !

2013. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, nem voltam még nő, de nem is akarok az lenni.


31/F

2013. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem baromira ízlés-és szexuális orientációfüggő, hogy melyiket részesíted előnyben. Le merem fogadni, hogy leszbi/biszex nőből éppúgy akad gyengéd együttléteket kedvelő és héjanász-hív egyaránt, mint heteróból, és mindegyikük találhat igényeinek megfelelő partnert (finomkodó pasit, finomkodó csajt, durr bele pasit vagy durr bele csajt). Persze ha abból indulunk ki, hogy több nő hajlik a szentimentalizmus, mint az állatiasság felé, akkor nyerhet valamiféle értelmet a kijelentésed, de az esetek közel sem akkora százalékára teljesül, mint hiszed.
2013. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy sok nő a béna faszokat találja meg és aki igazán jó lenne és tudja a dolgát azt meg nem! A sok duma mögött nem biztos hogy van valami! De egy nem hencegő visszahúzódóbb férfi viszont lehet hogy többet nyújtana!
2013. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Probaltam mindkettovel, tobb szemellyel is. Egyreszt teljesen mas a ketto, igy felesleges osszehasonlitani, masreszt meg ember fuggo. Szerntem ha ra tudsz hangolodni a masikra es megvan a kello vonzalom, mindketto lehet nagyon jo. Mivel en nem vagyok se leszbikus, se biszex, igy maradtam a ferfiaknal, de a fantaziamban meg mindig felbukkan egy egy noi testresz.
2013. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!