Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok! Ti hogyan lepnétek meg a párotokat az ágyban?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta együtt vagyunk a barátnőmmel és szeretném valahogy meglepni.. Szinte mindennap szexelünk és szeretnék valami újítást belevinni.. :) Nálunk ő az úgymond "fiúsabb" így a huncutabb is szóval, ha van valami ötletetek akkor ne kíméljetek mert bármit megtennék érte :D

2013. okt. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én vagyok a fiúsabb picit. Én már attól teljesen kész vagyok, ha a barátnőm ránéz "olyan" tekintettel. :) Ha nyilvánosan hozzámér, vagy a fülembe suttog, attól végképp. Amúgy a szexi fehérnemű az sokat visz. ;)
2013. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a fiúsabb, akkor te öltözz be nagyon csajosan! Szóval combfix, harisnyatartó, csipkés bugyi, ilyesmi... :D ;)
2013. okt. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van valami, ami tuti beválik: frissen mosott hajjal, lenge köntösben lepd meg, egy kicsit még hagyd vizesen a hajad.. meg fog őrülni érted :D. Ha nagyon meg akarod lepni, akkor most legyél TE A FÉRFI :DDD. Veddát az irányítást, legél t felül. Mutasd meg neki a TE HUNCUT OLDALAD! Közben néha szenvedélyesen lehelj a fülébe, és suttogj bele mocskos dolgokat. Egy kis bonbon is sokat dob az egészen. Viszont ne érje teljesen váratlanul a barátnődet a dolog, hogy már fel legyen izgulva, mire odaérsz :DD. Mondd neki, hogy "most brutális kényeztetést fog kapni".. vagy valami hasonló.
2013. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy kíméld.. fogd le a lábait, markolj a fenekébe, és nyald addig, amíg legalább háromszor el nem élvez :DDD hajrá ^^
2013. nov. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk egyedül összehozni kicsit drága, de marha jó szextársasok vannak :D igaz férfi nő bábukkal de nagyon sokat szoktunk röhögni rajta:D egy idő után meg már pont nem érdekel mivel lépegetek......

de egy közös fürdő is nagyon jó, két olyan behűtött minipezsivel :D

vagy találj ki valami új pózt, ha van még bármilyen kombináció :D vagy fordítsd meg a 69-et, ha te szoktál felül lenni legyél lent vagy ugye fordítva :D

és szerintem egy egész fehérneműszettet szintén drága venni, viszont egy meglepi neccharisnya a farmer alatt elég jó hatást ér el :D főleg ha nem veszed le hanem hagyod széttépni :D(tapasztalat)

vagy én azt is eljátszottam már hogy nem vettem fel bugyit és ezt elárultam neki az utcán :D nagyon várta hogy hazaérjünk :D


jó szórakozást :D


19/N

2013. nov. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!