Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit jelent az, hogy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy igazán csak egy nő tudja mi jó egy nőnek?

Figyelt kérdés

Biszex lányok véleménye érdekelne.

A barátnőm biszex. A barátnője is és együtt is szexelnek meg mászkálnak. Rendes barátnők is csak hát éppen nem csak pasikkal vannak. Amikor megismerkedtünk akkor is együtt voltak, de pasiztak. Összejöttünk azután találkoztunk még néhányszor és lefeküdtünk. Ő még előtte elmondta, hogy a barátnőjével is lefekszik. Ez nagyon jól hangzott, beindult a fantáziám. :-) Jó volt vele.

Azután előállt azzal, hogy csináljuk hármasban. Nem ellenkeztem. Elejében ez nagyon izgatott, két csajjal egyszerre. De azun rendszeres lett a dolog, annyira, hogy már kettesben alig voltunk. Az első lelkesedés után már nem annyira jó így nekem, mert többet foglalkoznak egymással, én úgy érzem csak arra kellek hogy megdugjam őket.

Amikor felhoztam neki, hogy csináljuk a barátnője nélkül akkor azt mondta, hogy ha nekem így nem tetszik akkor ne csináljam, a barátnőjét nem hagyja el, meg hogy nem hazudott nekem, kezdetektől tudom hogy ők együtt vannak.

Meg ő is szeret nyalni és szereti, ahogy egy nő nyal.

Nem értem. Én is rendesen kinyalom. Teljesen bedugom a nyelvem amennyire csak birom, csiklóját is szopogatom. A számmal élveztetem el. Csókolózásnál is fullosan nyelvesen csináljuk. Még a popi lukába is bedugom a nyelvem hegyét és sosem mondta hogy nem jó neki ahogy csinálom. Nem akarom elhagyni csak szertnék jobb lenni a barátnőjénél. Hogy csináljam? Egy nő hogyan csinálja?



2013. nov. 26. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen bedugom a nyelvem amennyire csak birom"


Nem tudsz nyalni, persze hogy kell neki egy nő!

2013. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg máshogy nyal egy nő és egy férfi, de azt gondolom, hogy ez tanulható.

és ha úgy nem látod és nem jössz rá, hogy nő nyal előtted nőt, akkor egy kicsit reménytelen lehetsz.

Esetleg kérdezd meg közben, hogy mit csinálj.

2013. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez baromság!
2013. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Teljesen bedugom a nyelvem amennyire csak birom"


Én is erre kaptam fel a fejem :D Ez alapján nem az erősséged az orális szex, nem megdugni kell a nyelveddel!


Láttad is őket együtt, lesd el a technikáját a barátnőjének.

2013. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen más a szex nőként egy nővel és nőként egy férfival is. Össze sem hasonlítható a kettő, pont azért, mert a férfi az férfi, a nő pedig nő. Egy nő sokkal jobban ismeri egy másik nő testét, mint egy férfi. Mivel neki is ugyanúgy érzékeny a csiklója mint a másik nőnek, nem fogja ész nélkül szívogatni, vagy vadul propellerezni a nyelvével, mert tudja, hogy nem ettől fog élvezni. A pasik gyakran azt hiszik, hogy minél, durvább, minél gyorsabb nyelvcsapásokat produkálnak, annál élvezetesebb a nőnek, pedig ez nem igaz.
2013. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Most jön a mese, hogy a homók szopnak a legjobban! :D
2013. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus lány vagyok, biszex múlttal.

Szóval pasi is és csaj is nyalt már ki. Volt egy pasi, aki kifejezetten jól nyalt, de a többség abszolút nem és hiába mutattam nekik, hogy hogyan és hol, nem értették. Dugni viszont jó volt velük. Végül odajutottam a pasikkal, hogy leszoptam és mindjárt dugni akartam, nyalás nélkül, mert csak kiakasztottak. Utána kipróbáltam lánnyal. Az első nem volt extra, de jobb volt, mint pasikkal, leszámítva azt az egyet. Ez után szerelmes lettem egy lányba, elég sokáig együtt voltunk, tudta a dolgát, de a legjobban a mostani barátnőm nyal. Egy nő nem borostás, puhábbak az ajkai... Oda jutottam, hogy 2 éve nem is keresem a pasik társaságát... Sokkal jobbakat szexelek nőkkel és abszolút nem vonzanak a férfiak. Mindenesetre szerintem ez továbbra is személyfüggő. Attól függ a pasik esetében, hogy hajlandó -e eleget foglalkozni a nő testével, vágyaival...

2013. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Majd jobban figyelek. Amúgy nem vok durva és elélvez akkor is ha én nyalom.
2013. nov. 26. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:

biztos vagy te ebben? nem lehet, hogy színleli?

bármint bocsi, de az hogy bedugod a nyelved, hát.. semmit nem ér, csak megszakítja az egész ritmusát (ha van)

hüvelyi orgazmusa van egyébként?


meg engem az érdekelne, hogy azzal a lánnyal külön le szokott feküdni? mert ha veled csak úgy hajlandó, hogy a barátnője is ott van, de vele lefekszik nélküled is akkor szerintem lépj le, mert ez így elég csúnya...


19/leszbikus

2013. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ketten is csináljuk. Igazából a barátnőjére se vagyok féltékeny. Az övé volt az ötlet a hármas szexre ami engem is megmozgatott, de azt hiszem mégse jön ez be nekem és egyre inkább úgy gondolom nem lesz ez a kopcsolat hosszú.

De okosodás végett tettem fel ide ezt a kérdést, hogy a lányok mégis hogyan csinálják egymással, de nem nagyon akad erre válasz itt.

Persze én se a nyelvemmel dugom meg, úgy kellene érteni amit írtam, hogy a popsiját is és a punciját is kinyalom nem csak úgy jelzés értékkel. Nem idegenkedek tőle. Szeretem a nedves puncit. És ő is elélvez, ha nyalom akkor is.

2013. nov. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!