Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy lány hogyan nyal puncit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan nyal puncit?

Figyelt kérdés
Leszbi vagy biszex lányoktól szeretnék választ kapni a kérdésemre. Én pasi vagyok és imádok nyalni. A barátnőmet szeretném meglepni egy leszbi stílusú nyalással. Ezért örülnék egy gyakorlatias saját tapasztalatból jövő leírásnak.

2013. nov. 29. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány nyalás legfőbb eleme a LÁNY. Szóval ezt már itt bebuktad...
2013. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem ugyan úgy :-)


max annyi h egy csaj valahogy jobban tudja mi esik jól egy csajnak finomabbak talán játékosabb is

de kommunikáció mindenképpen szükséges

teljesen mindegy h ki kit nyal mert h egyéni sajátosságok mindig vannak

2013. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. De ha erre magadtól nem jöttél rá, akkor ott gond van.
2013. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meglepetés? Bérelj neki néhány orára nyalo lányt.
2013. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamo77db ***** válasza:
37%
Szerintem a lányok ugyanúgy nyalnak, mint a fiúk.
2013. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanugy. Ebben a lenyeg, hogy a masik is lany.. anno volt egy allando leanyzo partnerem, es koztunk ez remekul mukodott, ugyanugy fontos volt a kommunikacio kozben, ahogy egy pasival is..ez is arrol szol, mint a leanyzo-pasi parosnal, hogy ki kell tapasztalni, mit es hogyan szeret a masik. :)
2013. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
legjobb es legkedvesebb nyalok a lanyok
2013. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ad egy belső többletet ha lány kényeztet egy másik lányt, de technikában nem jelent többet.


Nem végeztek esetleg valami kísérletet erre vonatkozóan? Adott egy lány, aki nem tudja, hogy éppen ki kényezteti és a technikából kellene megmondania, hogy éppen férfi vagy nő nyalogatja odalent.:)

2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 nos ezt én sem tudom, de szívesen jelentkeznék a kutatásra :D

28/F

2013. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldd át hozzám a barátnődet, mutatok neki "leszbi stílusú" nyalást. Biztos meglepődne.
2013. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!