Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lány a lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány a lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam az egyik barátnőm telesen meztelenül és teljesen lefagytam. Ez előtt sose gondoltam rá hogy egy lánnyal szerelmeskedjek de most csak az jár fejemben hogy láthassak megint egy lányt ruha nélkül. L14

2014. jan. 13. 11:04
 1/5 PearlDiver ***** válasza:
100%

A te korodban nem meglepő hogy ilyen gondolataid támadnak - nem irigyellek az átlagos mai 14 éves fiúkat elnézve. De ettől még nem vagy leszbikus, ne aggódj.

Ha nagyon meztelen nőkre vágysz, google a barátod... csak használj inkognitóablakot.

2014. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Serdülőkorban vagy, nagyon sok kevert érzelmet és vágyat fogsz még tapasztalni.

Mondjuk 14 évesen tartsd meg a fantáziáidat elméleti síkon, én ezt tanácsolom neked, aztán majd 16-18 évesen ráérsz a gyakorlati részével foglalkozni.

2014. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 20 évesen még mindig ezen jár az eszem :D pedig van barátom, nem is akármilyen.. :) ilyen ez.
2014. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 - Az egy dolog, ha valakinek még kamaszkora után is folytatódnak ezek az érzések, az már valószínű biszexuális hajlamot jelenthet, viszont nem minden esetben van ez így: vannak, akik kinövik ezt adott életkor után és utólag visszagondolva már csak egy tinikori kíváncsiságnak lesz betudható az egész.
2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én is láttam lányt ruha nélkül ilyen idős koromba, és nagyon tetszett amit láttam, aztán csókolóztam lányokkal, az is tetszett, és aztán le is feküdtem lányokkal, azt pedig egyenesen imádtam. :)

Szerintem haladj szépen lassan, ha vonzódsz lányokhoz azt érezni fogod, és HA majd egyszer abba a helyzetbe kerülsz, érezni fogod, hogy szexuálisan izgatnak-e a lányok.

2014. jan. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!