Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valóban nem létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem létezik olyan, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

Maximum biszex!

Mert ha abból indulunk ki, hogy 2 nő egymást kényezteti, átlagban nem hagyják ki a hüvelyi izgatást. Tehát hiányzik nekik a pénisz, ezért pénisz formájú pl a vibrátor.....



2014. jan. 13. 15:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

De érthetetlenek vagytok!

Megkérek mindenkit,hogy

ELŐSZÖR TANULJON MEG MONDATOT ÉRTELMEZNI, utána válaszoljon! Olyan dolgokról irtok, ami qrvára nem volt kérdés, vagy nem értitekna gondolat menetet.

Tisztelet a kivételnek!

(furcsa mód azok pasik)

2014. jan. 14. 15:42
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne haragudj meg, de annyira beszűkült vagy, hogy vaginaszűkítésnêl rólad veszik a mintát.

Már hogyne létezne olyan, hogy valaki leszbikus? Ennyi erővel olyan simcs, hogy heteró, mert csak a fajfenntartás érdekében jártok össze kufircolni, minden másra ott lenne a pasid. De ez nem így megy drága virágszálam. Másfelől a hímsoviniszta világszemléleted és a cerkád-a+földözepe felfogásod annyira szánnivaló, hogy megkeresnélek és megszánnálak egy örömteli pofonnal és levágnám trófeának a gilisztádat, aztán egy tábortűz körül a dyke háremem társaságában áldozatként elégetnénk az ész istenének egy rituálé meghittségében.

Ezenkívűl pedig minden jót kívánok erre az évre, fűnyírót, h megszabadístd begyepesedett kertecskédet a gyomoktól, amik megakadályoznak a tisztánlátásban.


Üdv.: RainbowSplash

2014. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%

utolsó hozzászólásból eszembe jutott még egy dolog, amikor mondtad, hogy a csajok ujjaznak meg dildo.

A meleg pasik is ugyan úgy recskáznak és lyukba dugdossák a dolgot (női nemiszervet imitálva), nem pedig odaraknak egy férfi dildót és banánt és egymásnak dörzsölgetik a dolgokat.


Nem az a lényeg, hogy hogyan csinálják, hanem, hogy mire izgulnak. Ha én arra izgulok, hogy egy lány felcsatol egyet és seggbe ereszt és csak így tudnék elmenni akkor maga az a tudat gerjesztene be, hogy egy dögös csaj rajtam élvezkedik. Az, hogy egy nagy szőrös pasi izzadva ugyan ezt csinálná, attól kirázna a hideg, pedig úgymond ugyan azt csinálják.

2014. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

De van :) Bár ezt már sokan írták

Mi (én és a párom) nem használunk semmi "pótlékot", sőt(!) a hüvelyi izgatás is aránylag ritka az együttléteink alatt. És a leszbik nem feltétlen lelki társak. Itt is rengeteg az egyéjszakás kaland. Abban nem sok lelkizés van. És még ha van is ujjazás... nem arra indulunk be. Szép, izgató női test,...

2014. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, akkor szorosan a kérdéshez tartom magam: A hüvelyi izgatást nem azért csinálják, mert hiányzik nekik a pénisz, hanem mert hiányzik nekik a hüvelyi izgatás. HA hiányzik.
2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na jó , figyelj a biszexuális az nem csak a férfi szereti a férfit és nőt ,a nő szereti a nőt és férfit alapon működik , a biszexualitás a két fajta nemhez való vonzódás , tehát akár lehetne cis férfiról vagy nőről vagy transzneműről szó , ha a felsoroltak közül , mindhez és még azokhoz is amit most nem írtam le vonzódik akkor panszexuális ha egyikhez sem akkor aszexuális, de ez csak egy nagyon lerövidített verzió . Ezenkívül még a romantika is egy döntő alkotóeleme ennek a dolognak , hetero-homo-aromantika. A nemek között is van több elosztás , cis , transz, ott vannak a crossdresserek . Összeségében az egész bonyolultabb mint te azt gondolnád és sok időre van szükség mindent megtanulni és elmondani anélkül hogy bárkit megsértenél(reéelem én nem tettem ha mégis, ez esetben nagyon sajnálom). Leszbikusok leszbikusok a homoszexualisok homoszexuálisok az aszexuálisok aszexuálisok, a heteroszexuálisok pedig heteroszexuálisok maradnak és ez így is van rendjén .
2015. dec. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!