Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi vagy biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi vagy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem voltak lány barátaim olyan igaziak és most lett egy nagyon jó barátnőm akivel hasonlítunk. Úgy érzem vonzódom hozzá. Amúgy is szeretem nézni a nőket, de mások is mondták hogy ők is nézik (milyen értelemben vett bámulás arról egy sem nyilatkozott). Úgy különösebben nem érzek heves vágyat más lányok iránt de ha lehetőségem lenne randiznék/lefeküdnék egyel,de eddig viszont csak fiúkkal voltam együtt. Egyikkel sem találtam meg igazán a hangot. Sokszor csókolóztam már lányokkal és jó volt. Fél éve jelentkeztek az első gondolatok hogy mi van ha azért nem jövök ki a fiúkkal mert más beállítottságom van? Mit tegyek és mi vagyok? Kérlek szépen titeket hogy válaszoljatok értelmesen. Köszi!

2014. jan. 15. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt akkor tudod majd meg, ha lánnyal is voltál!

Ha hiányzik a fiú is akk biszex... ha nem..csak leszbi :)

2014. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagy a szám lennék lánnyal de ha odakerülnék éles helyzetbe nem tudnám eldönteni hogy mit is csináljak. valahogy félnék attól hogy kibukik a válasz és egyértelműen egy csoportba tartozom... valahogy félek ettől az egésztől
2014. jan. 15. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Lányokkal nem csak szex izgat? Hanem párkapcsolatba is kezdenél lánnyal? Mert akkor még mindig esélyes, hogy csak biszex vagy, de ha ugyanez az érzelmi kapcsolat nem akar beindulni a fiúkkal de a lányokkal igen akkor húzol a leszbi irányba. HA viszont a szex a fiúkkal marad akkor alapvetően leszbikus irányba eltolódott biszex vagy.

Ha a fiúk minden téren kizárva akkor vagy leszbikus. Egészen addig maximum biszex lehetsz. Egyébként ez nyomaszt most téged? Éld az életedet ahogy jól esik. Élvezd a szexet azzal akivel jó, olyan emberrel legyen párkapcsolatod akit szeretsz és aki viszontszeret. Ne nézd, hogy mik a társadalmi elvárások. Magadnak élsz, nem másoknak. HA nem vagy tisztában magaddal mi még annyira sem tudunk tisztába hozni, mert nem ismerünk, nem éljük az életedet, így a legjobb tanács ami elhangozhat, hogy ha nem tudod melyik oldal vonz, akkor tégy próbát ezzel is, meg azzal is. És ki fog derülni. Nem baj, ha becsődölsz egy lánnyal. Kellemetlen lesz, de ha megmondod neki, hogy nem vagy tisztában az érzelmeiddel és a beállítottságoddal de most úgy érzed ez mégsem jó. Aztán lehet megsértődni, de legalább te tisztába kerülsz a dolgokkal.

Élj! Ennyi.

2014. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik hogy segítetek :) Igen kicsit zavarodott vagyok és félek is hogy megint belesodródok olyan dolgokba amit a külvilág nagyon nehezen fogad el. valahol éreztem hogy nem lesz egyszerű kideríteni mi a helyzet de az is felmerült hogy a fiúkkal való sikertelen kapcsolatok miatt belekényszerítem magam egy szerepbe amitől hátha jobb lesz. vagy legalább magyarázatot találok arra hogy mi miért nem jön össze (fiúkkal). Szóval igen. Ki kéne próbálni dolgokat. Köszönöm rengeteget segítettetek :)
2014. jan. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!